strona główna Nowości rynkowe Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów
2023-01-24, ostatnia aktualizacja 2023-01-24 12:59

Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów

Bilstein EVO S zmienia VW T7 w samochód ze znacznie ostrzejszą dynamiką jazdy

Fot. Bilstein

Bilstein EVO S zmienia VW T7 w samochód ze znacznie ostrzejszą dynamiką jazdy

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także udanym designem. Charakterystycznymi elementami są szeroki przód z lakierowanym zderzakiem i stromo opadająca przednia szyba, a także obniżona wysokość pojazdu.

To tyle, jeśli chodzi o nadwozie, ponieważ nowy Multivan przekonuje także jako „samochód słuchający kierowcy”, do którego idealnie pasuje zawieszenie gwintowane EVO S od Bilstein. Sprawdzane na stanowiskach testowych oraz w wielu testach drogowych na całym świecie - na nawierzchniach o różnej jakości – drogowe zawieszenie stabilizuje nadwozie, zapewniając lepsze osiągi i komfort. Dzięki certyfikatowi części te mają komplet dopuszczeń do użytku drogowego. Ponadto, wysokość można zmienić w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego udawania się do centrum testowego.

Wizualnie nowy zestaw gwintowany przenosi VW T7 na nowy poziom, obniżając vana nawet o 50 mm (wartość ta może się różnić w zależności od wariantu wyposażenia i silnika). Wskutek obniżenia nadwozia, opony i nadkola idealnie do siebie pasują. W ten sposób, dzięki tuningowi zawieszenia dodaje się więcej dynamicznego wyglądu do nowego VW T7. Zachowanie i samo prowadzenie samochodu podczas jazdy przekonuje już po zaledwie pierwszych metrach.

Amortyzatory Bilstein EVO S są sztywniejsze względem standardowych. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia również niższy środek ciężkości i daje uczucie pewności prowadzenia. Podsumowując, sportowa charakterystyka tłumienia w połączeniu z komfortem zapewniają większą radość z jazdy w każdej codziennej sytuacji – nawet na dalekich trasach. Aby móc cieszyć się produktem jak najdłużej, wszystkie zawieszenia gwintowane EVO performance posiadają powłokę cynkowo-niklową chroniącą przed korozją.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2