strona główna Nowości rynkowe Wycieraczki konwencjonalne ze spryskiwaczami do szyb
2023-02-22, ostatnia aktualizacja 2023-02-22 12:34

Wycieraczki konwencjonalne ze spryskiwaczami do szyb

Fot. Würth

Oferta firmy Würth wzbogaciła się o nowe wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów z zamontowanymi spryskiwaczami, które pozwalają sprawnie pozbyć się zanieczyszczeń z szyb w każdych warunkach pogodowych. Produkt z serii Red Line Basic został  wyposażony w adapter typ U i jest dostępny w trzech długościach: 600 mm, 650 mm i 700 mm.

Specyfika pracy wycieraczek w samochodach ciężarowych i autobusach znaczenie różni się od tej dotyczącej pojazdów osobowych. Podstawową różnicę stanowi duża powierzchnia przedniej szyby, wymagająca zastosowania długich piór z mocniejszym mechanizmem, który poradzi sobie z większymi niż w osobówkach oporami podczas pracy.

Niezależnie od tego, czy na zewnątrz pada śnieg, deszcz czy unosi się pył – dokładnie oczyszczona szyba stanowi o bezpieczeństwie i komforcie jazdy i wykonywania skomplikowanych manewrów każdego kierowcy. Wycieraczki w wersji ze spryskiwaczami skutecznie w tym pomagają, ponieważ gwarantują dostarczenie w krótkim czasie dużej ilości płynu, który w połączeniu z wycieraczką szybko i sprawnie usuwa zabrudzenie z szyb o dużych powierzchniach.
Wycieraczki marki Würth wyposażone są w mocowanie na haku 12 x 4 mm ze zintegrowaną dyszą spryskiwaczy do szyb samochodowych.

Charakteryzują się solidną konstrukcją i łatwością montażu. Opakowanie zawiera jedną wycieraczkę z osłoną profilu gumowego i odpowiednią ilością adapterów.

Tagi

Würth  wycieraczka 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2