strona główna Aktualności Podwójne wyróżnienie dla Jenox Akumulatory
2023-03-07, ostatnia aktualizacja 2023-03-07 09:44

Podwójne wyróżnienie dla Jenox Akumulatory

Produkty firmy zostały docenione, dla marki Jenox tytuł Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja oraz wyróżnienie Brylantowy HIT

Jenox

Produkty firmy zostały docenione, dla marki Jenox tytuł Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja oraz wyróżnienie Brylantowy HIT

Firma Jenox Akumulatory ponownie została wyróżniona w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Teraz sukces był podwójny. Produkty chodzieskiej fabryki akumulatorów zostały docenione za swoją niezawodność otrzymując Brylantowy HIT. Samą markę Jenox Akumulatory kapituła konkursowa uhonorowała tytułem Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja.

To już 28 edycja konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Jego ideą jest wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 156 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 z nich. W tym gronie znalazła się firma Jenox Akumulatory, która uhonorowana została aż dwoma nagrodami.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni kapitule konkursowej za docenienie niezawodności naszych produktów. Jest to jedno z kluczowych kryteriów przy wyborze samochodowej baterii. Wie o tym, każdy miłośnik motoryzacji. Głęboko wierzymy, że zwrócenie uwagi na ten właśnie aspekt produktu zachęci kolejnych kierujących do skorzystania z naszych akumulatorów i zaznajomienia się z wyrobami sygnowanymi logo Jenox Akumulatory – mówi Ryszard Wasyłyk, wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy w Jenox Akumulatory – Bez wątpienia Grand Prix 2022 w kategorii produkcja to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by produkować wysokiej klasy akumulatory kwasowo-ołowiowe. To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej klasy akumulatory naszym klientom i stanowić silną konkurencję dla innych wytwórców samochodowych baterii – dodaje. 

Warto zaznaczyć, że w Chodzieży wytwarza się blisko milion akumulatorów rocznie, a sama firma Jenox Akumulatory działa tam od przeszło trzydziestu lat.

Dzisiejsza oferta sygnowana logo Jenox, to szeroki asortyment produktów stworzonych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Są to serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM dedykowane do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby stosowane do sprzętu rekreacyjnego. Warto wspomnieć, że Jenox Akumulatory we współpracy z firmą Enea prowadzi również badania nad polskim bankiem energii, który ma znaleźć zastosowanie w instalacjach fotowoltaicznych. Taki magazyn energii ma działać w oparciu o baterie kwasowo-ołowiowe. 

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej grupy z branży akumulatorowej - ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Produkty spod znaku Jenox Akumulatory dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

Tagi

Akumulator  Jenox Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2