strona główna Aktualności Podwójne punkty w proPoints!
2023-04-17, ostatnia aktualizacja 2023-04-17 10:51

Podwójne punkty w proPoints!

Varta, Hella, Niterra, ZF

Trwa promocja programu proPoints, która w kwietniu i maju za zakup produktów marek partnerskich: Hella, Hella Pagid, Niterra (NGK, NTK), Sachs, Lemförder, TRW, ZF i Varta, umożliwia otrzymanie podwójnych punktów.

Program lojalnościowy proPoints został uruchomiony w Polsce jesienią ubiegłego roku. Skierowany jest do warsztatów, a zarejestrowani uczestnicy zbierają punkty za zakupy produktów z oferty partnerów u dystrybutorów biorących udział w tym programie.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Należy zarejestrować swój warsztat na stronie www.propoints.pl i w trakcie tego wybrać do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów są przeliczane i aktualizowane automatycznie.

Bogata gama produktów, przygotowanych specjalnie dla warsztatów, umożliwia każdemu z zarejestrowanych wybór nagród z szerokiej puli.

Promocji ta, w ramach programu proPoints, trwa do końca maja (w tym czasie można otrzymać podwójne punkty!).Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2