strona główna Wyposażenie Wyższy poziom usług - Strategia Smart Service
2023-04-19, ostatnia aktualizacja 2023-04-19 14:22

Wyższy poziom usług - Strategia Smart Service

Poręczny zestaw Rooks o numerze OK­01.0028

Rooks

Poręczny zestaw Rooks o numerze OK­01.0028

Jak sprawić, by klient wyjeżdżał z warsztatu zadowolony, chętnie do niego wracał i polecał go swoim znajomym? Receptą jest Smart Service – szybkie i umiejętne radzenie sobie w trudnych sytuacjach za pomocą doskonale dobranych, mobilnych narzędzi, umożliwiających sprawną i skuteczną naprawę, a często też dodatkową sprzedaż.

Pierwszym z narzędzi jest booster, czyli urządzenie rozruchowe zdolne wrócić do życia samochody ze sprawną instalacją elektryczną, lecz rozładowanym akumulatorem. Zgodnie ze strategią Smart Service mechanik sięga po booster Rooks o numerze OK­03.0013, który ma aż 900 A prądu rozruchu i pojemność 20 000 mAh. Podłącza booster do aku­mulatora i uruchamia samochód. Zadowolony klient nierzadko wyjeżdża z ser­wisu z zakupionym boosterem Rooks.

Booster Rooks o numerze OK­03.0013

Inna sytuacja: odbiór samochodu po serwisie olejowym. Klient zauważa, że lampa nie świeci, a podobno wcześniej świeciła. Akurat w jego samochodzie wymiana żarówki do jazdy dziennej nie jest łatwa i trwa długo, jednak mechanik zgodnie z ideą Smart Service sięga po poręczny zestaw narzędzi Rooks o numerze OK­01.0028 i bez problemu wymienia żarówkę. Małe, ultramocne narzędzia Rooks umożliwiają pracę w miejscach z utrudnionym dostępem. Żarówka w au­cie klienta jest wkręcana za pomocą klu­cza Torx T40. Zestaw narzędzi obejmuje mocną grzechotkę z adapterem i prze­dłużką, co umożliwia sprawną wymianę. Adapter służy do pracy z nasadkami oraz bitami. Przesuwna tuleja mocująca po­zwala na szybką zmianę funkcji adapte­ra. Małe narzędzie też może być Smart, a zainteresowany klient będzie dopyty­wał, gdzie taki zestaw może kupić.

Kolejnym urądzeniem, które ratuje specjalistów w nieoczekiwanych sytu­acjach, jest odkurzacz Rooks Wet & Dry do pracy na mokro i na sucho. Odstawienie po naprawie na parking auta klienta z uchylonym oknem celem przewietrze­nia może zakończyć się jego zalaniem podczas nagłej zmiany pogody. Klient odbiera samochód, a siedzenie i dywanik zalane są wodą. Wystarczy wtedy uprząt­nąć samochód i usunąć wodę za pomocą specjalistycznego odkurzacza. Odkurzacz Rooks ma jedną z najdłuższych rur ssą­cych na rynku (3 metry), co pozwala na operowanie nim w całym wnętrzu bez biegania dookoła samochodu. Duża siła ssania 18 Kpa i system pracy na mokro powodują, że jest to urządzenie wydaj­ne i wielozadaniowe. Może z łatwością wyssać wodę z siedzeń i usunąć ją z dy­waników, poradzi sobie z zalanym bagaż­nikiem, a co najważniejsze – doskonale wysprząta samochód. W standardzie znajduje się filtr Hepa, filtr do pracy z wodą oraz komplet worków papierowych i wyróżniający go uniwersalny worek wielorazowy. Czyste auto wyjeżdża­jące z serwisu jest symbolem wysokiej jakości świadczonych w nim usług.

Cała oferta narzędzi marki Rooks kie­rowana jest do profesjonalistów motoryzacyjnych i instalatorskich w różnych przestrzeniach ich działalności. Dwa­naście grup produktowych to odpowied­nia paleta i arsenał w rękach mechanika do prowadzenia niemal wszystkich na­praw i serwisów. Niektóre z narzędzi są tak skonstruowane, że dobrze wpisują się w strategię Smart Service.Szymon Zawada
Dyrektor rozwoju ROOKS

Tagi

Narzędzia  Rooks Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2