strona główna Nowości rynkowe Nowe wycieraczki tylne Denso
2023-05-08, ostatnia aktualizacja 2023-05-08 09:00

Nowe wycieraczki tylne Denso

Denso oferuje wycieraczki szkieletowe, płaskie, hybrydowe i tylne

Fot. Denso

Denso oferuje wycieraczki szkieletowe, płaskie, hybrydowe i tylne

Denso Aftermarket rozszerzyło ofertę o 33 nowe wycieraczki tylne, które mają łącznie ponad 4600 zastosowań w 100 milionach pojazdów. Nowe produkty są odpowiednie do samochodów takich marek, jak Audi, BMW, Chevrolet, Dacia, Dodge, Jaguar, Mercedes, Porsche i SsangYong.

Szczegółowe informacje o tych nowych wycieraczkach tylnych i pełna lista zastosowań są dostępne w e-katalogu Denso oraz katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w tabeli, która znajduje się pod artykułem.

Program wycieraczek Denso dla rynku wtórnego obejmuje wycieraczki szkieletowe, płaskie, hybrydowe i tylne. Wszystkie są starannie produkowane i testowane, tak aby spełniały precyzyjne standardydopasowania i wydajności. Udokumentowany dorobek OE i historia wdrażania pionierskich projektów sprawiają, że te wycieraczki są pewnym wyborem na rynku części zamiennych.

Więcej informacji o wycieraczkach i innych częściach oferowanych na rynku wtórnym można znaleźć w e-katalogu na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela firmy Denso.

Tagi

Denso  Wycieraczki 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2