strona główna Aktualności Jenox Akumulatory w nowej odsłonie
2023-06-20, ostatnia aktualizacja 2023-06-20 13:56

Jenox Akumulatory w nowej odsłonie

Nowa strona www.jenox-akumulatory.pl

Jenox

Nowa strona www.jenox-akumulatory.pl

Chodzieski producent akumulatorów, firma Jenox, przygotował nową, bardziej przejrzystą i przyjazną użytkownikom stronę internetową. Dzięki aktualizacji witryny fani motoryzacji zyskali dogodne narzędzie, które pozwala zdobyć dodatkowe informacje o produktach, samodzielnie dopasować akumulator, dowiedzieć się gdzie można nabyć samochodową baterię, a w razie takiej konieczności – skontaktować się z serwisem.

Jenox Akumulatory od przeszło trzech dekad produkuje akumulatory kwasowo-ołowiowe, nieustannie unowocześniając swoje produkty zgodnie z coraz to nowymi wymaganiami, jakie stawia przed samochodową baterią rynek motoryzacyjny. Nowa strona internetowa stanowi bank podstawowej wiedzy na temat oferowanych produktów.

Witryna producenta akumulatorów zyskała zupełnie nowe oblicze. Jej sercem jest wyszukiwarka akumulatorów, która umożliwia dopasowanie samochodowej baterii do poszczególnych modeli aut osobowych, ciężarowych i po parametrach samej baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu można  szybko znaleźć właściwy dla danego pojazdu produkt lub kilka produktów odpowiadających parametrom auta (w przypadku gdy wyszukiwarka wskaże kilka opcji). Ważne jest również to, że strona stanowi pełną bazę aktualnie dostępnych w ofercie produktów z ich rzeczywistymi zdjęciami, wymiarami bloków czy układem połączeń biegunowych w poszczególnych bateriach. To parametry, które dotychczas znajdowały się tylko w katalogu. Na stronie znalazły się również podstawowe informacje o poszczególnych seriach akumulatorów oraz materiały informacyjne do pobrania. Wszystko po to by pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru produktu, adekwatnie do potrzeb.

Zakład produkcyjny Jenox Akumulatory w Chodzieży nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży akumulatorów, jednak na stronie internetowej zamieszczone zostały dane kontaktowe do handlowców, którzy pokierują klientów do autoryzowanych punktów dystrybucyjnych produktów sygnowanych logo Jenox.

Tagi

Akumulator  Jenox 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2