strona główna Nowości rynkowe Denso rozszerza ofertę części PowerEdge o sprężarki klimatyzacji
2023-06-30, ostatnia aktualizacja 2023-06-30 15:00

Denso rozszerza ofertę części PowerEdge o sprężarki klimatyzacji

Fot. Denso

Firma Denso Aftermarket rozszerza gamę części PowerEdge o produkty z zakresu termiki, wprowadzając do oferty sprężarki klimatyzacji.

PowerEdge nie jest częścią standardowej oferty Denso. Marka ta została stworzona z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a jej celem jest wypełnianie luk w ich istniejących ofertach i zapewnienie konkurencyjnego rozwiązania dla klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie. Części PowerEdge mają zatem bardzo duży potencjał sprzedażowy.

Sprężarki klimatyzacji PowerEdge zapewniają optymalne połączenie trwałości, wydajności i wartości, a do ich opracowania wykorzystano rozległe doświadczenie Denso w produkcji układów klimatyzacji. Części PowerEdge powstają z wysokiej jakości komponentów i materiałów i są testowane zgodnie z rygorystycznymi normami wydajności. Ponadto kompresory PowerEdge są zawsze wstępnie napełnione odpowiednią ilością właściwego oleju, dzięki czemu warsztaty mogą mieć pewność, że montują produkt wysokiej jakości.

Obecnie linia sprężarek PowerEdge składa się z 31 numerów katalogowych. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planuje się jej szybkie rozszerzenie. Oferta obejmuje zarówno sprężarki klimatyzacji do samochodów osobowych, jak i użytkowych. Kompresory PowerEdge mają zastosowanie w wielu popularnych pojazdach, m.in. w Oplu Astra i Corsa, różnych modelach koncernu PSA, takich jak 206, 307, C3, Berlingo i Partner, a także licznych modelach VAG, np. Golf, Passat, Polo, A3, Leon i Oktavia.

Oprócz wysokiej jakości projektu i wykonania, części PowerEdge posiadają solidne opakowania, które zawierają obszerne instrukcje montażu. Linię części PowerEdge można przeglądać w specjalnym katalogu internetowym, a także w katalogu TecDoc. Denso zajmuje się obsługą zamówień, dostawą, logistyką i obsługą klienta części PowerEdge.

Tagi

Denso  sprężarki 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2