strona główna Wyposażenie Lampy warsztatowe Philips Xperion
2023-07-31, ostatnia aktualizacja 2023-07-31 07:24

Lampy warsztatowe Philips Xperion

Innowacyjnym rozwiązaniem dla lampy Xperion 6000 Headlight jest tryb panoramiczny

Philips

Innowacyjnym rozwiązaniem dla lampy Xperion 6000 Headlight jest tryb panoramiczny

Philips rozbudowuje gamę solidnych, bezprzewodowych lamp warsztatowych Xperion. Niedawno dołączył do niej podwieszany pod maskę, innowacyjny Xperion 6000 Under-Bonnet. Debiutują również mniejsze modele – Xperion 6000 Penlight i Xperion 6000 Headlight.

Oferta lamp warsztatowych linii Philips Xperion obejmuje zarówno „klasyki” do trzymania w dłoni, jak i rozwiązania niekonwencjonalne, pozwalające doświetlić całe stanowisko pracy lub jego fragment. Niezależnie od dokonanego wyboru, użytkownik otrzymuje produkt przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Wszystkie lampy z rodziny Xperion mają solidne obudowy spełniające wymagania norm IP65 oraz IK07, co oznacza, że cechuje je podwyższona wytrzymałość na wstrząsy, kurz i zawilgocenie. Kolejną wspólną cechą jest charakterystyczna, jaskrawa kolorystyka. Dzięki niej lampy nie gubią się i trudno je nieświadomie pozostawić pod maską samochodu klienta. Kolorowe obudowy, wbrew pozorom, nie chłoną warsztatowych zanieczyszczeń, więc po zakończeniu pracy łatwo je można oczyścić.

Lampy Xperion Philips zapewniają wysoką jakość światła, a użytkownik ma duże możliwości regulacyjne. W wybranych modelach można odpowiednio nastawiać zarówno jasność, jak i skupienie wiązki. Ciekawą opcją jest funkcja „auto” aktywująca lampę czujnikiem ruchu. Do innowacji należy dostępna w niektórych lampach funkcja Find My Device, czyli praktyczny lokalizator. Większość lamp z rodziny Xperion może pełnić funkcję powerbanku, a jedna –  Flood Audio – wyposażona jest w głośnik Bluetooth.

Wszystkie lampy z rodziny Xperion mają praktyczne uchwyty w formie kombinacji haczyków i magnesów, zaprojektowanych odpowiednio dla poszczególnych modeli. Każdy Xperion wyposażony został w wysokiej jakości akumulator, który wystarcza – w zależności od wersji lampy oraz intensywności świecenia – na 4,5-12 godzin.

Lampa „długopisowa” – Xperion 6000 Penlight

Jest to mała, ale zaskakująco mocna „długopisowa” lampka inspekcyjna. Zapewnia 200 lumenów w trybie boost. Tryb eco (100 lumenów) podwaja czas pracy baterii do 5,5 godziny. Możliwy jest jeszcze trzeci, specjalny tryb do pracy z bliska (120 lumenów). Lampa Penlight może pracować jako dodatkowe, niezależne źródło światła. Jej magnetyczny klips obrotowy pozwala ustawić i zabezpieczyć latarkę w celu oświetlenia powierzchni bez użycia rąk.

Lampa czołowa – Xperion 6000 Headlight

Nowoczesna, lekka, a jednocześnie bardzo wydajna lampa czołowa Philips Xperion 6000 Headlight potrafi wygenerować wiązkę światła o mocy 300 lumenów. Innowacyjnym rozwiązaniem tego modelu jest tryb panoramiczny. Po jego wybraniu wiązka o kącie 220° świeci pozonawet 70 metrów przed użytkownikiem. Podobnie jak w Xperion 6000 Penlight, model Headlight może świecić w trybie pracy z bliska. W tym przypadku obrotowy moduł świetlny kieruje intensywne światło o mocy 120 lumenów dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Co więcej, zintegrowany czujnik ruchu dzięki dwukrotnemu machnięciu ręką przed lampą pozwala na jej włączenie lub wyłączenie.

Lampa teleskopowa pod maskę – Xperion 6000 Under-Bonnet

Służy do oświetlania całej komory silnikowej. Jej szkieletem jest teleskopowy uchwyt, rozsuwający się na dwie strony, na łączną szerokość do 2,08 metra! Dzięki temu lampę Xperion 6000 Under-Bonnet można podwiesić pod maskami większości modeli osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W trybie boost emituje ona bardzo mocną wiązkę światła o mocy 1200 lumenów. Jej temperatura barwowa (5800 K) została tak dobrana, aby zapobiegać zmęczeniu oczu. Możliwe jest płynne zmniejszenie natężenia światła aż do trybu eco (120 lm). Dzięki zainstalowaniu czujnika obecności, Xperion 6000 Under-Bonnet może pracować w trybie ciągłym lub włączać i wyłączać się automatycznie, reagując na obecność osób w zasięgu. Philips Xperion 6000 Under-Bonnet jest zasilana akumulatorem o pojemności 5200 mAh, który w zależności od wyboru trybu pozwala na pracę urządzenia od 3 do nawet 20 godzin.

Xperion 6000 Penlight

 
 

Xperion 6000 Headlight

Xperion 6000 Under-Bonnet
Wioletta Pasionek
Marketing Manager Central Europe Lumileds Poland

Tagi

Philips  Lampy 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2