strona główna Nowości rynkowe Wycieraczki Trico dostępne w sieci Inter Cars
2023-08-01, ostatnia aktualizacja 2023-08-01 09:17

Wycieraczki Trico dostępne w sieci Inter Cars

Trico

Wycieraczki Trico są dostępne w sieci Inter Cars. Można je kupić w hurtowniach oraz sklepach. Do oferty trafiły pióra z linii TRICO ExactFit oraz Trico  Force. Kupujący mogą wybierać pomiędzy następującymi zestawami:

  • TRICO EXACTFIT BEAM KITS – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, zestaw 2 szt.
  • TRICO EXACTFIT CONVENTIONAL - pióra wycieraczek szkieletowych, przód, 1 szt.
  • TRICO EXACTFIT REAR - pióra wycieraczek, tył, 1 szt.
  • TRICO FORCE – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, mocowania na hak i multiclip, 1 szt.

TRICO ExactFit
Gama obejmuje linię tradycyjnych wycieraczek szkieletowych oraz linię wycieraczek bezszkieletowych. Są to odpowiedniki oryginalnych wycieraczek (fabrycznych) z mocowaniem przystosowanym dla danego modelu auta. Tradycyjne wycieraczki z widocznym szkieletem odpowiadają oryginalnym wycieraczkom stosowanym w starszych modelach samochodów.

Wycieraczki bezszkieletowe są dla odmiany przeznaczone głównie do nowszych modeli pojazdów, ponieważ nie mają adapterów dla montażu w starszych autach (typ ramienia HOOK). W przypadku wycieraczek bezszkieletowych Trico, elementem gwarantującym sztywność pióra jest zatopiona w nim oryginalna „belka” wykonana w technologii Memory Curve Steel®, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Po zamontowaniu dopasowuje się do szyby, a później „zapamiętuje” swoje wykrzywienie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w autach z mocno wyprofilowanymi szybami przednimi, czyli tam, gdzie tanie zamienniki wycieraczek oryginalnych nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola.

TRICO Force®
Wyjątkowo solidny model, wyposażony w opatentowany spojler typu swept-wing, który spełnia swoją rolę przy najwyższych prędkościach wiatru. To idealny wybór dla kierowców, którzy podróżują często, długo i w trudnych warunkach drogowych. Spojler Aerofoil VorTec™ „przecina” powietrze zapewniając maksymalny kontakt wycieraczki z szybą. Gumowy element HighGlide™ zapewnia płynniejsze i cichsze wycieranie, wytrzymała konstrukcja zapewniająca trwałość w każdych warunkach pogodowych, a technologia SWIFT® Easy Connection ułatwia montaż do większości ramion wycieraczek.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2