strona główna Nowości rynkowe Zestawy naprawcze Budweg MultiKit
2023-08-04, ostatnia aktualizacja 2023-08-04 08:42

Zestawy naprawcze Budweg MultiKit

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych

Budweg

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla rynku wtórnego części zamiennych, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe 500 nowych zestawów naprawczych Multikit.

Asortyment zestawów części zamiennych marki Budweg obejmuje całą gamę zacisków hamulcowych. Dostępne w sprzedaży zestawy pozwalają skoncentrować się na wymianie tylko wymaganych części zacisku. Taki sposób działania jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla klientów, a mechanik ma satysfakcję z wykonania rzeczywistej naprawy. Jest także mniej nieużytych części, pozostałych po naprawie.

Zestawy wielofunkcyjne Multikit
Każdy z oferowanych zestawów części zamiennych Budweg Multikit zawiera najważniejsze części zamienne potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy otrzymuje się w jednym komplecie i pudełku oraz nie trzeba zamawiać różnych produktów.

Asortyment tych zestawów został tak skonstruowany, aby można było kupić jak najmniejszą ilość części potrzebnych do naprawy, dzięki czemu mechanik nie zapłaci za części, które nie są potrzebne do wykonania naprawy.

Jakość jak w produkcie fabrycznym
Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych, zamieniając je w nowe produkty z 5-letnią gwarancją. Podczas procesu regeneracji firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów. Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy pojedynczy zacisk, który opuszcza fabrykę.

Kupując zestaw części zamiennych od Budweg, otrzymujesz części zamienne najwyższej jakości, z których większość to dokładnie te same części, których Budweg używa do fabrycznej regeneracji zacisków hamulcowych w swoim zakładzie w Danii. Najważniejsze dla Budweg jest zadowolenie klientów. Dowodem na skuteczność działań firmy jest jeden z najniższych na aftermarkecie poziomu reklamacji, stale utrzymującego się na poziomie poniżej 0,3%.

W celu uzyskania pewności, że stosowana przez Budweg technologia ma odpowiednie parametry, gumowe o-ringi poddane zostały badaniom w Duńskim Instytucie Technologii. Badania zostały przeprowadzone na o-ringach niepoddanych oraz poddanych starzeniu w płynie hamulcowym i temperaturze 150 °C. Jedne i drugie wykazały wyjątkowo dobre właściwości w zakresie twardości, wytrzymałości na rozciąganie, wydłużenia oraz kompresji.

Produkty Budweg, zarówno zestawy naprawcze, części zamienne, jak i całe zaciski hamulcowe, dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars, w tym za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2