strona główna Nowości rynkowe Nowy katalog części Denso
2023-08-31, ostatnia aktualizacja 2023-08-31 15:23

Nowy katalog części Denso

Fot. Denso

Ukazał się katalog części Denso na rok 2023. Obszerna publikacja obejmuje wszystkie części Denso do pojazdów ciężarowych, użytkowych, rolniczych i maszyn przemysłowych, które mają łącznie ponad 7500 zastosowań.

Na początku katalogu przedstawiono portfolio produktów Denso przeznaczonych na pierwszy montaż (OE). Części zostały podzielone według sektorów, do których przynależą poszczególne pojazdy. Na czytelnych grafikach wyszczególniono również producentów pojazdów z całego świata, którym Denso dostarcza części na pierwszy montaż.

W zasadniczej części katalogu znalazły się proste tabele z ogólnymi informacjami dotyczącymi każdej z części, podstawowymi zastosowaniami oraz odpowiednimi odniesieniami do części OE, a także szczegółowe tabele zastosowań, które pozwalają na dokładne dobranie części do konkretnego pojazdu. W tabelach zamieszczono m.in. informacje o grupie pojazdu, producencie, modelu, kodzie silnika, rodzaju paliwa, roku produkcji itd. Można znaleźć w nich zastosowania tak różne, jak, Mercedes-Benz i Mitsubishi w sektorze pojazdów użytkowych oraz Toyota i Yale w sektorze maszyn przemysłowych.

Podział produktów według sektorów pokazuje, że większość zastosowań – konkretnie 6387 – dotyczy średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. W dalszej kolejności można wymienić zastosowania do maszyn przemysłowych, pojazdów rolniczych oraz ponad 80 zastosowań z kategorii pozostałe. Najwięcej zastosowań w sektorze pojazdów użytkowych mają części do pojazdów marek Iveco, Man i Mercedes-Benz. W ostatniej części publikacji znajdują się tabele, w których zgromadzono wszystkie niezbędne odniesienia do części OE, aby ułatwić identyfikację i zapewnić dostawę prawidłowej części zamiennej do klienta.

www.denso-am.eu/pl

Tagi

Denso 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2