strona główna Aktualności Würth Polska na EuroSkills Gdańsk 2023
2023-09-08, ostatnia aktualizacja 2023-09-08 12:39

Würth Polska na EuroSkills Gdańsk 2023

Würth

W dniach 5-9 września br. uczniowie szkół branżowych, studenci kierunków technicznych oraz początkujący fachowcy mają okazję spróbować swoich sił podczas rywalizacji EuroSkills Gdańsk 2023. Wydarzenie obejmuje 43 branże m.in. mechanikę samochodową, a jednym z jego partnerów jest firma Würth Polska. W rywalizacji oprócz fachowców biorą udział także narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. 

W tym roku Würth Polska udostępnił uczestnikom startujących podczas EuroSkills 2023 w kategoriach mechanika samochodowa oraz naprawa karoserii samochodów następujące narzędzia:

Zestaw: klucz nasadowy z napędem 3/8 cala w kasecie systemowej 8.4.1

Kompatybilny ze wszystkimi produktami systemu ORSY, posiada ujednolicony wymiar siatki oraz atrakcyjne wykończenie z włókna węglowego. Końcówka klucza wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wykończonego włóknem węglowym dla zwiększonej trwałości, stabilności i łatwiejszego czyszczenia. Zestaw umożliwia łatwy i szybki wybór odpowiednich narzędzi, których rozmiary zostały oznaczone na wkładce.

Nagrzewnica powietrza HLG 2300-E POWER 

Poręczne, lekkie urządzenie z bezstopniową regulacją temperatury i przepływu powietrza wyposażone w dodatkowy wyświetlacz LCD z funkcją pamięci. Nagrzewnica może być wykorzystana m.in. do lutowania i spawania, także tworzyw sztucznych, klejenia, usuwania farb, ogrzewania i formowanie tworzyw sztucznych, spawania bituminów oraz belek wzmacniających.

Klucz dynamometryczny z pokrętem z grzechotką 1/4 cala

Kompaktowy, wąski klucz dynamometryczny z odwracanym, kwadratowym napędem 1/4 cala oraz głowicą z grzechotką. Klucz zapewnia szeroki zakres możliwych zastosowań w zakresie kontrolowanego dokręcania śrub i nakrętek, na przykład do napraw i konserwacji pojazdów.

Zestaw szczypiec do pierścieni zabezpieczających w kasecie systemowej 8.4.1 

Zgodny ze wszystkimi standardami systemu ORSY, o ujednoliconym wymiarze siatki. Szczypce posiadają atrakcyjne wykończenie z włókna węglowego, a wkładka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wykończonego włóknem węglowym dla zwiększonej trwałości, stabilności i łatwiejszego dostępu do narzędzi. Zestaw porządkuje i ułatwia szybki wybór potrzebnego narzędzia podczas pracy.

Systemowy wózek warsztatowy Basic 8,8 

Przestronny wózek warsztatowy o unikalnym wzornictwie, który można wyposażyć we wszystkie wkładki piankowe, wkładki do szuflad i kasety systemowe kompatybilne z innowacyjnym, światowym systemem ORSY®, dzięki zastosowaniu standardowych wymiarów systemowych.

Tagi

Würth 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2