strona główna Aktualności Nowa odsłona VIP TO TRIP
2024-01-30, ostatnia aktualizacja 2024-01-30 13:12

Nowa odsłona VIP TO TRIP

Promocja trwa od 1 stycznia do 30 września 2024 r.

Auto Partner

Promocja trwa od 1 stycznia do 30 września 2024 r.

Wystartowała nowa edycja długoterminowej promocji VIP TO TRIP skierowanej do klientów Auto Partner SA i organizowanej przy wsparciu licznego grona partnerów – dostawców dystrybutora. Jak co roku uczestnicy poznają dwa wyznaczone dla nich targety zakupowe, a ich realizacja umożliwiać będzie wzięcie udziału w wyjeździe szkoleniowym. W tym roku uczestnicy powalczą o wyjazd do Turcji i Wietnamu.

Na uczestników promocji czeka platforma www.viptotrip.pl, na której po zalogowaniu zobaczą dwa indywidualnie wyliczone dla siebie targety zakupowe. Zakupy towarów partnerów akcji pozwolą im zbliżyć się do założonych celów, a osiągnięcie jednego z nich jest gwarantem otrzymania nagrody – tygodniowego wyjazdu dla dwóch osób pełnego wrażeń i atrakcji.

Aby wyjechać do Turcji, uczestnicy muszą zrealizować pierwszy target zakupowy. Chętnych na pewno nie zabraknie, gdyż Turcja oprócz nadmorskich kurortów ma do zaoferowania bogatą kulturę, piękne widoki, urokliwe miejsca warte zobaczenia, wiele zabytków i niezliczone atrakcje turystyczne oraz pełną smaku kuchnię. Celem wypoczynkowym będzie Riwiera Turecka rozciągająca się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, która obfituje w szerokie, piaszczyste plaże i wspaniałe górskie pejzaże. Zachwyca także bogatą roślinnością oraz wymarzoną wakacyjną pogodą – słońce świeci tu niemal przez okrągły rok.

Realizacja drugiego targetu zakupowego wymagać będzie trochę większego zaangażowania, ale taki wyjazd może odpłacić się z nawiązką za poniesione trudy. A na celowniku jest niezwykły Wietnam – kraj, w którym znaleźć można oszałamiające krajobrazy, soczyście zieloną przyrodę, najpiękniejsze tarasy ryżowe, wiele ciekawych zabytków, a także ogromne, prężnie rozwijające się metropolie. W planach m.in. pełen wrażeń rejs po zatoce Ha Long, a także zwiedzanie dwóch stolic – Hanoi, stolicy politycznej i kulturalnej, oraz Ho Chi Minh, potocznie zwanej Sajgonem, stolicy biznesowej, będącej jednocześnie największym miastem kraju. Wietnam stanowi doskonałą mieszankę azjatyckiej kultury, tropikalnego klimatu, sympatycznych i uśmiechniętych ludzi oraz jednej z najlepszych kuchni świata.

Jeśli te wyjazdy wyglądają zachęcająco, to organizator akcji zaprasza do udziału. Promocja trwa od 1 stycznia do 30 września 2024 r. Trzeba zalogować się na www.viptotrip.pl  i sprawdzić zasady w regulaminie, poznać swoje targety zakupowe i śledzić  na bieżąco postęp ich realizacji.


Partnerami VIP TO TRIP 2024 są:
Strategiczni   
ATE, Bosch, Continental, febi, Lemförder, MaXgear, MEYLE, Quaro, Sachs, TRW, ZF
Główni   
Castrol, KYB, Magneti Marelli, MANN, NGK NTK, NK, NRF, Osram, RYMEC, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, Textar, Valeo
Techniczni   
Blue Print, FAI, Meat & Doria, NARVA, Philips

 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2