strona główna Nowości rynkowe 25-lecie kreatywnego partnerstwa Apollo Tyres z firmą Italdesign
2024-03-12, ostatnia aktualizacja 2024-03-12 12:26

25-lecie kreatywnego partnerstwa Apollo Tyres z firmą Italdesign

Model Ultrac Pro jest dostępny w rozmiarach do 24 cali

Vredestein

Model Ultrac Pro jest dostępny w rozmiarach do 24 cali

Dzisiaj swoją premierę ma nowa opona klasy Ultra Ultra High Performance (UUHP) — Vredestein Ultrac Pro — z unikalną asymetryczną konstrukcją ściany bocznej, specjalnie zaprojektowaną przez renomowaną włoską firmę Italdesign, zajmującą się projektowaniem, inżynierią i prototypowaniem. Wyjątkowy wygląd jest inspirowany wzornictwem chronometrów i innych wysokiej jakości zegarów, a ogólny motyw upływającego czasu nawiązuje do wydajności opony.

Debiut nowego modelu Ultrac Pro upamiętnia 25. Rocznicę współpracy firmy Apollo Tyres z biurem projektowym Italdesign. Obie firmy po raz pierwszy współpracowały przy wspólnym opracowywaniu opony Vredestein Sportrac, która została wprowadzona na rynek w 1999 roku.

Wygląd nowej opony przywodzi na myśl tarczę zegarka, a sekwencja linii wokół obwodu wydaje się odzwierciedlać znaczniki sekund i minut. Na jednej części ściany bocznej motyw ten został wzbogacony o nowoczesny akcent w postaci sekwencji cyfr sugerującej stoper lub cyfrowy zegarek. Nadając oponie estetykę zegarmistrzowską, biuro Italdesign podkreśla również precyzję i dbałość o szczegóły.

Model Ultrac Pro jest dostępny w rozmiarach do 24 cali, dzięki czemu może być stosowany w bardzo szerokiej gamie supersamochodów, samochodów sportowych oraz flagowych limuzyn i SUV-ów.

Aby stworzyć tę oponę, zespoły ds. marketingu oraz badań i rozwoju produktów w firmie Apollo Tyres najpierw zdefiniowały wyjątkowe właściwości techniczne opony Vredestein, a następnie rozpoczęły współpracę z biurem Italdesign nad koncepcją, która spodobałaby się docelowym odbiorcom nastawionym na osiągi. Obie firmy zaangażowały się w intensywną wymianę pomysłów, która pozwoliła im połączyć ich wiedzę projektową. W wyniku tych starań powstał produkt, który może w znaczący sposób wpłynąć na ogólny wygląd pojazdu.

Opona Vredestein Sporttrac z 1999 roku, projektu Giorgetto Giugaro, jednego z najbardziej utalentowanych projektantów samochodów na świecie, była pierwszą oponą z konstrukcją asymetryczną, która podkreślała jej wygląd i sportowy charakter. Od tego czasu obie firmy współpracowały przy wielu projektach, łącząc kreatywną wiedzę z innowacjami technicznymi, aby produkować atrakcyjne wizualnie opony o wysokiej wydajności.

Opona Ultrac Pro jest dostępna w szerokiej gamie rozmiarów odpowiednich do obręczy o średnicy od 18 do 24 cali. Zostanie wprowadzona do sprzedaży wiosną 2024 r.

Tagi

Opona  Vredestein 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2