strona główna Aktualności ORLEN OIL z nowym Ambasadorem
2024-03-27, ostatnia aktualizacja 2024-03-27 10:55

ORLEN OIL z nowym Ambasadorem

Grzegorz Duda jest mechanikiem, kierowcą rajdowym i ambasadorem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

ORLEN OIL

Grzegorz Duda jest mechanikiem, kierowcą rajdowym i ambasadorem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

ORLEN OIL, lider w krajowej produkcji środków smarnych dla motoryzacji, przemysłu i rolnictwa, rozpoczyna współpracę z Grzegorzem Dudą – znanym z nieszablonowych projektów motoryzacyjnych mechanik, kierowca rajdowy i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Ta współpraca to doskonała szansa na dalsze wsparcie młodych i profesjonalnych mechaników, nie tylko w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Pierwszym wspólnym projektem było dydaktyczne stanowisko z przeźroczystymi obudowami zewnętrznymi silnika, pozwalające zobaczyć, w jaki sposób pracuje olej w jednostce napędowej. Jednym z głównych obszarów działalności Grzegorza Dudy dla ORLEN OIL będzie tworzenie materiałów edukacyjnych, w tym eksperckich filmów, dostarczających cennych informacji z zakresu olejów silnikowych i ich wpływu na wydajność pojazdów. Ponadto wizerunek Grzegorza Dudy będzie wykorzystywany w materiałach marketingowych promujących oleje marki ORLEN OIL. Jednocześnie, ekspert motoryzacyjny będzie obecny na wydarzeniach branżowych z tą marką, takich jak Targi Poznań Motor Show, Dub It Tuning Festival czy Speedland Festival, gdzie będzie mógł dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z entuzjastami motoryzacji.

Rozpoznawalny przez każdego fana motoryzacji i mechaniki samochodowej Grzegorz Duda od najmłodszych lat interesował się samochodami. Jest ekspertem od rewolucyjnych metod napraw i modyfikacji samochodów, wszechstronnie zorientowany w najnowszych technologiach i trendach motoryzacyjnych. Jako aktywny kierowca wyścigowy, Grzegorz Duda odnosi sukcesy na torach i trasach całej Europy. Zdobył 14 tytułów Mistrza i Wicemistrza Polski, 12 tytułów Mistrza Europy FIA CEZ oraz Międzynarodowy Puchar FIA International Hill Climb Cup.

Motorsport nie jest jedyną miłością Grzegorza Dudy. Przede wszystkim prowadzi firmę, która jest wyposażona w laboratorium badawcze i zajmuje się wszelkimi tematami związanymi z motoryzacją. To właśnie z działalności „w garażu” jest najbardziej rozpoznawalny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu mógł brać udział w licznych programach o tematyce motoryzacyjnej: „101 napraw”, „101 gadżetów motoryzacyjnych”, „Garaż Dudy”, „Klimek kontra Duda” oraz „Duda kontra Szafrański”.

Tagi

Orlen  Olej  Orlen Oil 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2