strona główna Wyposażenie Urządzenia warsztatowe z oferty Liqui Moly
2024-04-03, ostatnia aktualizacja 2024-04-03 13:20

Urządzenia warsztatowe z oferty Liqui Moly

Urządzenie GT3 to stacja do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów

Liqui Moly

Urządzenie GT3 to stacja do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów

Liqui Moly to firma z ponad 65-letnią tradycją. W jej ofercie znajdują się oleje silnikowe, przekładniowe, chemia warsztatowa, dodatki do paliwa i olejów oraz gama produktów dla profesjonalistów Pro-Line. Poniżej przedstawiamy przykładowe urządzenia ułatwiające obsługę pojazdów.

JCT Pro-Line Art. nr 12-0075

Cena netto 18 950 PLN
JCT Pro-Line to wielofunkcyjne urządzenie do czyszczenia układów dolotowych, wtryskowych i filtrów DPF. Czyszczenie może być wykonywane w każdym silniku benzynowym i wysokoprężnym. JCT Proline czyści wszystkie elementy układu wtryskowego, takie jak wtryskiwacze, pompy wtryskowe i pompy wysokiego ciśnienia. Urządzenie wyposażone jest w mikrofon i automatyczny system dozowania płynu podczas czyszczenia układu dolotowego. Dzięki temu płyn może być podawany w sposób automatyczny bez kontroli operatora. JCT Proline ma możliwość czyszczenia filtra DPF i FAP bez potrzeby demontażu ww. elementów.

 Urządzenie GT3 Art. nr 7918

Cena netto 30 850 PLN
Urządzenie GT3 to stacja do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Dzięki procedurze dynamicznej wymiany oleju można przeprowadzić wymianę całej jego objętości i przeprowadzić procedurę płukania skrzyni. Urządzenie wykrywa kierunek przepływu i dostosowuje ciśnienie podawania oleju do ciśnienia panującego w skrzyni biegów. Liqui Moly GT3 dysponuje bazą danych pojazdów i szczegółową instrukcją, która w czasie rzeczywistym wskazuje kolejność czynności podczas wymiany oleju.

 Zestaw do naprawy szyb Art. nr 6261

Cena 2 100 PLN

Zestaw do naprawy pęknięć w szybach umożliwia bezinwazyjną naprawę drobnych odprysków (tzw. „pajączków”). Procedura naprawy polega na wypełnieniu uszkodzonego miejsca dwuskładnikową żywicą i utwardzeniu lampą UV. Dzięki tej naprawie można zaoszczędzić na wymianie całej szyby.

 

 

Tagi

Liqui Moly Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2