strona główna Nowości rynkowe 63 nowe części termiczne Denso
2024-04-29, ostatnia aktualizacja 2024-04-29 09:33

63 nowe części termiczne Denso

Fot. Denso

W drugim kwartale 2024 r. Denso Aftermarket po raz kolejny rozszerzyło ofertę części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika dla rynku wtórnego, wprowadzając 63 nowe części jakości oryginalnego wyposażenia (OE).

Rozszerzenie składa się z 8 silników krokowych, 1 skraplacza, 7 sprężarek klimatyzacji, 1 dmuchawy kabinowej, 7 wentylatorów chłodnicy, 3 parowników, 2 rezystorów i 34 termostatów. Termostaty to nowa linia części Denso na rynku wtórnym, wprowadzona do oferty w lutym tego roku. Nowe części mają łącznie 2655 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Citroën, Fiat, Peugeot, Renault i Toyota. Szczegółowe informacje o nowych częściach i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc.

Doświadczenie Denso w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Obecnie oferta firmy w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji, termostaty oraz oleje sprężarkowe.

Tagi

Denso Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2