strona główna Biznes Za oknem upał, w warsztacie serwis klimatyzacji - dowiedz się, jak rozwinąć usługi w swojej firmie
2024-05-06, ostatnia aktualizacja 2024-05-06 15:40

Za oknem upał, w warsztacie serwis klimatyzacji - dowiedz się, jak rozwinąć usługi w swojej firmie

Centrum Kompetencji Klimatyzacji

Fot. Inter Cars

Centrum Kompetencji Klimatyzacji

Inter Cars uruchomił nowy dedykowany serwis internetowy, wspierający warsztaty i pracujących w nich mechaników w obszarze serwisu klimatyzacji – Centrum Kompetencji Klimatyzacji.

Użytkownicy aut ogromną wagę przywiązują do komfortu jazdy. Jednym z układów, którym im go zapewnia, jest oczywiście klimatyzacja – od lat upowszechniająca się w coraz większej liczbie segmentów i zdecydowanie niezarezerwowana wyłącznie dla aut premium.

Popularność klimatyzacji sprawia, że utrzymanie w warsztacie wysokiego poziomu obsługi w tym obszarze oraz aktualizacji oferty zgodnie z najnowszymi trendami, regulacjami prawnymi i technologiami staje się wyzwaniem. Centrum Kompetencji Klimatyzacji to narzędzie, które w tym pomaga.

Centrum Kompetencji Klimatyzacji to przestrzeń, która skupia wszystkie ważne elementy dotyczące wyposażenia warsztatowego do obsługi klimatyzacji w pojazdach w jednym miejscu – ofertę urządzeń, akcesoria i części eksploatacyjnych (w tym oferty specjalne), poradniki techniczne, aktualności dotyczące szkoleń w tym obszarze. Dzięki Centrum nie trzeba szukać tych informacji w różnych miejscach w Internecie. Wszystko jest dostępne na jednej stronie – wyjaśnia Jan Niezgoda, Ekspert Działu Wyposażenia Warsztatowego w Inter Cars.

Co znajdziesz na stronie Centrum Kompetencji Klimatyzacji?
Centrum Kompetencji Klimatyzacji, dostępne na stronie elink.intercars.eu/klimatyzacja, to kompendium wiedzy o urządzeniach oferowanych przez renomowanych producentów – znaleźć w nim można m.in. opisy z możliwościami poszczególnych stacji, na przykład marek Bosch oraz Texa. Znajdują się na nim także aktualne oferty specjalne i promocyjne na wybrane produkty.

Na stronie jest opisana także oferta szkoleniowa. Inter Cars od lat organizuje spotkania dotyczące układów klimatyzacji. Jednym z miejsc, w którym się one odbywają, jest nowoczesne Centrum Szkoleniowe w Czosnowie, gdzie można zapoznać się z działaniem wielu urządzeń do obsługi klimatyzacji w autach. Poza Czosnowem szkolenia organizowane są całym kraju oraz online.

Oprócz oferty sprzedażowej i szkoleń, znajdziesz tu również techniczne poradniki, instrukcje serwisowe od zespołu wyposażenia warsztatowego Inter Cars oraz od naszych dostawców. Dotyczą one np. obsługi klimatyzacji w autach elektrycznych i hybrydowych i mają za zadanie wspierać rozwój firm oferujących usługi serwisu klimatyzacji. Informacje w nich zawarte zostały poparte wieloletnim doświadczeniem, wiedzą ekspertów oraz producentów, takich jak Bosch, Texa, Magneti Marelli i Waeco.

Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klimatyzacji to konieczność
Dzięki Centrum Kompetencji Klimatyzacji specjaliści w obszarze klimatyzacji mogą w prosty i wygodny sposób rozwijać się i być o krok przed konkurencją. Korzystając z tej kompleksowej oferty, można sprawniej wykonywać zlecenia, zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz zawalczyć o nowych, a co za tym idzie – więcej zarobić.

Więcej na temat nowego serwisu możesz się dowiedzieć, klikając tutaj.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2