strona główna Nowości rynkowe Nowy wygląd olejów silnikowych Mobil 1
2024-05-13, ostatnia aktualizacja 2024-05-13 13:36

Nowy wygląd olejów silnikowych Mobil 1

Fot. ExxonMobil

Oleje syntetyczne Mobil 1 zyskały nowy wygląd i zachowały dotychczasową skuteczność ochrony silnika oraz wydajność. Zmiany zbiegły się w czasie z jubileuszem 50-lecia Mobil 1, przygotowując markę na kolejne pięć dekad sukcesów w branży motoryzacyjnej.

Nowe opakowania pojawią się w warsztatach i na sklepowych półkach w ciągu najbliższych miesięcy. Chociaż oleje Mobil 1 wyglądają teraz inaczej, wciąż zawierają te same formulacje środków smarnych, które pomagają zapewnić wyjątkową wydajność i ochronę silnika.

W celu ułatwienia wyboru oleju oraz podkreślenia jego wyjątkowości przednie etykiety Mobil 1 zawierają praktyczne ikony, informujące na przykład o ważnej aprobacie OEM, zgodności oleju z pojazdami hybrydowymi czy bliskiej współpracy Mobil 1 z zespołem Formuły 1, Oracle Red Bull Racing. Poza zmianą brandingu, producent olejów Mobil 1 poświęcił również uwagę kwestii ograniczania wpływu branży motoryzacyjnej na środowisko. Dostępne w Europie srebrne opakowania Mobil 1 o pojemności 1 L, 4 L i 5 L są wykonane w 35% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Dla fanów marki Mobil 1, producent we współpracy z Davidem Coulthardem, byłym kierowcą Formuły 1 i ambasadorem Oracle Red Bull Racing, przygotował dodatkowo film, który prezentuje najważniejsze osiągnięcia Mobil 1 z okresu 50 lat jej historii.

Tagi

Olej  Mobil 1  Mobil  ExxonMobil 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2