strona główna Nowości rynkowe Nowe świece zapłonowe z metali szlachetnych Niterra
2024-05-29, ostatnia aktualizacja 2024-05-29 12:43

Nowe świece zapłonowe z metali szlachetnych Niterra

Niterra

Niterra, specjalista w dziedzinie zapłonu i elektroniki samochodowej, wprowadziła na rynek kolejne cztery świece zapłonowe z metali szlachetnych. Te wysokojakościowe produkty uzupełniają ofertę marki NGK w zakresie niezależnego rynku części zamiennych (IAM).

Trzy nowe modele świec zapłonowych NIttera: DILKAR8R9HS, DILKAR6Q8 oraz DILFR6N-T mają zastosowanie w samochodach marek Renault (Mégane 1.8 RS), Toyota (C-HR 1.8 Hybrid, Corolla 1.8 VVTi Hybrid i różnych wersjach Priusa) oraz Lexus (ES i GS). Czwarta referencja, oznaczona symbolem ZFR5BIX, została wprowadzona na rynek jako udoskonalona jednostka z metali szlachetnych dla istniejącej niklowej świecy zapłonowej ZFR5P-G, znajdującej się w asortymencie NGK. Ma ona zastosowanie w samochodach grupy Volkswagen–Seat (Cordoba, Ibiza), Škoda (Fabia) i VW (Polo, Lupo i Fox).

Cztery nowe świece zapłonowe Nittera należą do serii Laser Iridium firmy Niterra, której kluczowym elementem jest laserowo spawany stop irydu na elektrodzie środkowej oraz w większości przypadków platynowy chip na elektrodzie masowej. Zapewnia to optymalną wydajność przez długi okres eksploatacji, w tym stabilną pracę pojazdu na biegu jałowym, znakomitą ochronę przed zanieczyszczeniem, lepszy proces spalania i niższą emisję szkodliwych substancji. Model ZFR5BIX wyposażony został w specjalną technologię – pierścieniową szczelinę, która zapobiega utracie napięcia zapłonu przez osady cząstek węgla. Posiada on również niezwykle cienką, spawaną laserowo elektrodę centralną, która zapewnia wyjątkową wydajność zapłonu.

Wszystkie nowe produkty są już dostępne w TecDoc i zostały dodane do firmowego katalogu świec zapłonowych do pojazdów z napędem na cztery koła.

Tagi

Niterra Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2