strona główna Aktualności Milwaukee Tour 2024
2024-06-11, ostatnia aktualizacja 2024-06-11 12:15

Milwaukee Tour 2024

Milwaukee

11 czerwca 2024 roku rozpoczyna się w Polsce kolejna edycja Milwaukee Tour 2024. Seria wydarzeń zorganizowanych dla profesjonalistów oraz pasjonatów narzędzi i elektronarzędzi będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami Milwaukee. Uczestnicy będą mogli przetestować produkty marki w środowisku heavy duty oraz zasięgnąć porad od ekspertów Milwaukee – np. dotyczących rekomendacji sprzętu do konkretnych zastosowań.

Nasz kraj jest jednym z europejskich przystanków wielkiej trasy, która po drodze odwiedzi również Czechy, Węgry, Słowację oraz Rumunię. W Polsce obejmie ona ponad 20 miast – między innymi Warszawę, Katowice, Częstochowę, Kalisz, Lublin i Kościerzynę. Podczas specjalnie zorganizowanych z tej okazji wydarzeń u oficjalnych dealerów marki odbędą się pokazy innowacyjnych rozwiązań Milwaukee.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja na stronie https://tour2024signup.eu/events/list/country/PL. Osoby zarejestrowane otrzymają od marki upominek, który będą mogły odebrać osobiście podczas eventu.

Uczestnicy Milwaukee Tour 2024 będą mieli unikalną możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu Thunderbolt Challenge, który polega na jak najszybszym złożeniu z kilku elementów i skręceniu charakterystycznej „błyskawicy” z logo firmy. Nagrodą w konkursie jest m.in. kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem wyposażona w zestaw wierteł i akumulatorów.

Dodatkowo, dokonując zakupu produktów tej marki za określoną kwotę, uczestnicy będą mogli otrzymać atrakcyjne zestawy za symboliczną złotówkę. Wśród dostępnych opcji znajdą się m.in. zestaw bitów (35 elementów), zestaw oświetlenia oraz zestaw nasadek udarowych Shockwave Impact Duty STD 1/2 (13 elementów).

Tagi

Milwaukee Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2