strona główna Aktualności Program proPoints rozszerza ofertę o asortyment Mann-Filter
2024-06-17, ostatnia aktualizacja 2024-06-17 09:32

Program proPoints rozszerza ofertę o asortyment Mann-Filter

ProPoints

Program lojalnościowy proPoints działa w Polsce w od 2022 r. i skierowany jest do niezależnych warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych. ProPoints umożliwia w pełni zautomatyzowane zbieranie punktów za zakupy produktów z oferty marek partnerów, które uczestnicy mogą w prosty sposób wymienić na atrakcyjne nagrody za pośrednictwem portalu internetowego. Celem programu jest maksymalizacja korzyści dla warsztatów poprzez zapewnienie im najlepszego wyposażenia i motywacji do rozwoju – z silnymi markami, wysokiej jakości produktami od producentów OE oraz najwyższej klasy usługami dla warsztatów.

Aby zapewnić warsztatom zaopatrującym się w produkty premium szersze możliwości zbierania punktów w ramach programu proPoints, oferta została rozwinięta o pełen asortyment marki Mann-Filter do pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz motocykli.
Dzięki współpracy pięciu czołowych dostawców w branży motoryzacyjnej, takich jak: Clarios, Hella, Mann+Hummel, Niterra i ZF, przy łącznej liczbie dziesięciu marek produktów, program pokrywa obecnie ponad 75% zapotrzebowania na części zamienne do pojazdów niezbędne w codziennej pracy warsztatów niezależnych.

W ramach programu lojalnościowego proPoints punkty przyznawane są za zakup produktów marek: Hella, Hella Pagid, Lemförder, Mann-Filter, NGK, NTK, Sachs, TRW, Varta i Zf u autoryzowanych dystrybutorów biorących udział w programie. Tak kompleksowa oferta pozwoli warsztatom spełnić ich zapotrzebowanie na części wykorzystywane w codziennej pracy, przyczyniając się jednocześnie do optymalizacji czasu.

Z okazji przystąpienia do proPoints Mann-filter przygotował dla uczestników programu dwie promocje na lato.  W czerwcu za zakup produktów marki Mann-Filter zarejestrowane warsztaty będą nagradzane bonusem w postaci 100 dodatkowych punktów. W lipcu natomiast przy wyborze asortymentu Mann-Filter przyznawana będzie podwojona liczba punktów za każdy zakup.

Zbieranie punktów w programie proPoints opiera się na prostych zasadach: wystarczy zarejestrować warsztat na stronie internetowej www.propoints.pl i wybrać do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów będą przeliczane i aktualizowane automatycznie.

Rozbudowane portfolio produktów marek partnerskich programu proPoints umożliwia zarejestrowanym warsztatom wybór nagród z szerokiej puli, obejmującej m.in.: sprzęt AGD, produkty wyposażenia warsztatowego, sprzęty biurowe, elektronika, a także bogaty wybór specjalnych voucherów.

Program lojalnościowy proPoints, należący do czołowych dostawców w branży motoryzacyjnej, tj. Clarios, HELLA, Niterra i ZF, od czerwca 2024 r. rozszerza ofertę o asortyment marki MANN-FILTERWasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2