strona główna Wydarzenia Darmowa instalacja LPG przy zakupie nowych aut Fiata
2011-11-18, ostatnia aktualizacja 2011-11-18 14:19

Darmowa instalacja LPG przy zakupie nowych aut Fiata

Fiat Auto Poland

Fiat Auto Poland

Fiat Auto Poland rozpoczyna akcję promocyjną, która pozwoli zmniejszyć wydatki na paliwo do samochodu. Każdy nabywca wybranych wersji samochodów marki Fiat otrzyma darmową instalację gazową LPG wraz z montażem w autoryzowanej stacji obsługi firmy. Dodatkowo polski oddział włoskiego koncernu zapewnia wysokie rabaty na niektóre swoje auta. Instalacja LPG może być montowana w modelach wyposażonych w silniki benzynowe w wersji 1.2 (69 KM) oraz 1.4 (77 KM albo 90 KM).

Promocja dotyczy pojazdów:

  • Fiat Panda: instalacja LPG bezpłatnie oraz upust do 5500 złotych;
  • Fiat Grande Punto: instalacja LPG bezpłatnie oraz upust do 5500 złotych;
  • Fiat Punto Evo: instalacja LPG bezpłatnie oraz upust do 5500 złotych;
  • Fiat Linea: instalacja LPG bezpłatnie oraz upust do 6500 złotych;
  • Fiat Bravo: instalacja LPG bezpłatnie oraz upust do 6000 złotych.

System LPG do wymienionych modeli jest montowany w autoryzowanym serwisie od ręki i objęty dwuletnią gwarancją producenta. Instalacja EVO01 z system sekwencyjnego wtrysku gazu została zaprojektowana i wyprodukowana przez włoską firmę Tartarini Auto. Przedsiębiorstwo od wielu lat jest partnerem Fiata w dziedzinie fabrycznie montowanych dwupaliwowych systemów zasilania (CNG i LPG). Według Fiata tylko EVO01 potrafi bezproblemowo współpracować ze stosowanymi w jego pojazdach urządzeniami sterującymi działaniem silnika, wytwarzanymi przez firmę Magneti Marelli. Dużym plusem jest także funkcja bezpośredniego uruchamiania silnika w trybie LPG.

Przewiduje się, że do końca 2011 roku liczba polskich aut z instalacją LPG wzrośnie o 200 tysięcy i osiągnie 2,5 miliona sztuk.. Przyczyn popularyzacji systemów zasilania autogazem należy szukać w kosztach eksploatacji: cena litra paliwa gazowego jest o około 50 procent mniejsza niż cena jednego litra benzyny lub oleju napędowego.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2