strona główna Wydarzenia Zajezdnia autobusowa w Świnoujściu wyposażona przez WSOP
2012-02-10, ostatnia aktualizacja 2012-02-10 10:03

Zajezdnia autobusowa w Świnoujściu wyposażona przez WSOP

Czterostanowiskowy serwis naprawczy wyposażony został w dźwigniki kanałowe

WSOP

Czterostanowiskowy serwis naprawczy wyposażony został w dźwigniki kanałowe

Firma WSOP dostarczyła wyposażenie do nowej zajezdni autobusowej spółki Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu. Kontrakt, który był największym przedsięwzięciem firmy WSOP w zeszłym roku, został zrealizowany wspólnie z Mostostalem, odpowiedzialnym za wybudowanie zajezdni.

W obiekcie działa czterostanowiskowa hala serwisu autobusów, myjnia oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Firma WSOP przygotowała projekt zajezdni oraz dostarczyła uniwersalną ścieżkę diagnostyczną CERTUS EVO2 wraz z wyposażeniem dodatkowym dla OSKP (między innymi stanowiska do pomiaru geometrii dla pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów).

W hali myjni znajduje się myjnia szczotkowa WashTec MaxiWashVario z systemem mycia podwozia oraz dwie myjki gorącowodne Nilfisk ALTO, odkurzacze piorące i szorowarka.

Serwis naprawczy wyposażono w dźwigniki kanałowe marki Fuchs o udźwigu 12 ton oraz w czterokolumnowy, ruchomy podnośnik z uchwytami do kół (każda kolumna ma udźwig 5,5 tony). Obiekt dysponuje także instalacją powietrzną oraz służącą do odbioru zużytego oleju.

WSOP specjalizuje się w wyposażaniu obiektów zaplecza technicznego dla branży motoryzacyjnej. Wśród zrealizowanych przez WSOP inwestycji znajdziemy stacje kontroli pojazdów, serwisy autoryzowane i warsztaty, w których działa 1500 linii diagnostycznych, 3300 podnośników całopojazdowych i wiele innych urządzeń do diagnozy i naprawy samochodów.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2