strona główna Wydarzenia Złoty medal dla kamery Boscha
2012-03-30, ostatnia aktualizacja 2012-03-30 18:04

Złoty medal dla kamery Boscha

Kamera Bosch IP Dinion HD 1080P dzień/noc

Fot. Bosch

Kamera Bosch IP Dinion HD 1080P dzień/noc

Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodziło złotym medalem produkowaną przez firmę Bosch kamerę IP Dinion HD 1080P dzień/noc. Urządzenie zostało docenione za jakość obrazu osiąganą dzięki nowemu przetwornikowi, który gwarantuje wierne rejestrowanie elementów i kolorów w każdych warunkach oświetleniowych. W uzyskaniu ostrości pomaga elektryczny napęd regulacji Back Focus. Kamera jest odporna na skrajne temperatury i sprawdza się w każdym klimacie.

Model IP Dinion HD 1080P wymaga napięcia 12 V (DC) lub 24 V (AC); może też być zasilany przez sieć Ethernet z wykorzystaniem technologii PoE (Power over Ethernet). Urządzenie zużywa od 4,8 do 8,4 wata (w zależności od trybu pracy kamery oraz rodzaju źródła zasilania).

Zastosowana w kamerze technologia analizy obrazu IVA (Intelligent Video Analysis) zapewnia rejestrowanie szczegółów scen, które mogą być później przeglądane za pomocą funkcji wyszukiwania (Forensic Search). Ułatwia to pracę personelu ochrony, skracając do kilkunastu sekund czas potrzebny na odnalezienie zdarzenia.

Kamera Dinion 1080P jest wykorzystywana w systemach monitoringu miejskiego, na arenach sportowych, lotniskach, w bankach i w innych instytucjach finansowych.Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023