strona główna Nowości rynkowe Chłodny powiew Webasto
2012-06-27, ostatnia aktualizacja 2012-06-27 09:09

Chłodny powiew Webasto

Chłodny powiew Webasto

Fot. Webasto

Chłodny powiew Webasto

Okazuje się, że ogrzewanie postojowe przydaje się nie tylko zimą. Również latem można korzystać z funkcji wentylacji wnętrza pojazdu, w którą wyposażone są urządzenia Webasto. Dzięki temu kierowcy nie muszą martwić się skutkami parkowania, nawet w pełnym słońcu. 

Komfort przede wszystkim

Grabiejące palce i zeskrobywanie szronu z szyb, czy parzące fotele i przegrzane wnętrza auta? Wiele wskazuje na to, że tego typu dylematy odejdą niebawem w przeszłość. Samochodowe ogrzewania postojowe Webasto sprawdzają się bowiem zarówno zimą, jak i latem, gwarantując poczucie komfortu. W upalne dni wystarczy uruchomić funkcję wietrzenia i rozkoszować się przyjemnym chłodem wewnątrz pojazdu. Pasażerowie nie są już narażeni na zdradliwe przeciągi i stratę czasu na przygotowanie auta do jazdy. Co ważne, urządzenie nie wymaga uruchamiania silnika, ponieważ jest wyposażone we własne zasilanie spalinowe. Funkcja wietrzenia ma też duże znaczenie w sytuacji, gdy np. przewozi się w samochodzie zwierzęta, które z jakichś powodów trzeba na postoju w nim zostawić. Wystarczy wtedy wyłączyć silnik, lecz pozostawić ogrzewanie postojowe w pozycji wietrzenie, zapewniając im pełny komfort i bezpieczeństwo. System wprowadza do samochodu powietrze z zewnątrz, ochładzając w ten sposób jego wnętrze.

Thermo Top Evo – dwa w jednym 

Nowością w ofercie Webasto jest dwufunkcyjny model ogrzewania Thermo Top Evo. Jego twórcy pogodzili się z faktem, że w komorach silnikowych współczesnych samochodów jest coraz ciaśniej. Dzięki temu ogrzewanie można bez problemu montować w nowych samochodach oraz w pojazdach o niewielkiej przestrzeni zabudowy. Oprócz kompaktowej konstrukcji, Thermo Top Evo charakteryzuje się również niewielką wagą i wysoką sprawnością. Gwarantuje to równomierne rozgrzanie lub wietrzenie wnętrza pojazdu, a także pozwala ograniczyć koszty użytkowania.

Chłód na kliknięcie

Sterowanie funkcjami ogrzewania i wietrzenia może odbywać się na trzy sposoby: poprzez zegar montowany wewnątrz samochodu, pilota zdalnego sterowania lub – to tegoroczna nowość – za pośrednictwem telefonu komórkowego. To ostatnie rozwiązanie jest skierowane do posiadaczy telefonów komórkowych z oprogramowaniem iOS (iPhone), Android lub Blackberry. Nowy system sterowania pozwala w szybki i prosty sposób zarządzać wszystkimi funkcjami ogrzewania oraz wentylacji postojowej Webasto z dowolnego miejsca, znajdującego się w zasięgu telefonii komórkowej. Specjalnie zaprojektowana aplikacja umożliwia także określenie limitu czasu grzania / przewietrzania, a także pozwala  na zaprogramowanie z wyprzedzeniem włączenia lub wyłączenia urządzenia o określonej porze. Dodatkową korzyścią jest funkcja powiadamiania w przypadku uruchomienia alarmu samochodowego.

Rabat na zimę, korzyść w lecie

Wszystkich pragmatycznych kierowców, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy, Webasto kusi w sezonie letnim atrakcyjnymi cenami ogrzewań postojowych. Warto już dziś zastanowić się nad zakupem niezbędnego zimą urządzenia, a korzystać z jego dobrodziejstw już teraz!

Szczegółowe informacje o ofercie Webasto i autoryzowanych stacjach obsługi dostępne są na stronie http://www.ogrzewanie-postojowe.pl/.  

  • 2019-03-08 01:38

    Wykonalne?

    Lukasz

    Istnieje coś takiego by klime włączyła się? Pierw ogrzewanie postojowe by nagrzac silnik Potem odpalił się i włączyła się klima czy to zbyt fantazja

    skomentujWasi dostawcy

Podobne

Polecane