strona główna Wydarzenia BMW na targach Automechanika 2012
2012-08-23, ostatnia aktualizacja 2012-08-23 00:48

BMW na targach Automechanika 2012

BMW na targach Automechanika 2012

Fot. BMW

BMW na targach Automechanika 2012

Goście odwiedzający na tegorocznych targach Automechanika 2012 dwupiętrowe stoisko firmy BMW, zlokalizowane w hali 9.0, z pewnością nie będą narzekali na brak atrakcji. 

Głównymi i najbardziej widowiskowymi punktami wystawy okażą się prawdopodobnie dwa modele aut – nowe BMW 335i z pakietem M oraz BMW M3 DTM. Na tym jednak nie koniec, bo specjaliści z działu serwisowego Grupy BMW przedstawią także wszystkim zainteresowanym osobom aktualne informacje dotyczące najnowszych osiągnięć i trendów w technice warsztatowej. Poruszane będą zagadnienia związane z następującą problematyką: wyposażenie stanowisk do pomiaru zbieżności i wyważania kół, technologie napraw nadwozi, a także sposoby przechowywania w warsztacie specjalistycznego sprzętu i narzędzi. 

Program targowy uwzględnia również sześć półgodzinnych dyskusji z udziałem ekspertów, których głównymi tematami będzie: planowanie i organizacja pracy w warsztacie, dobór wyposażenia (ze szczególnym uwzględnieniem wyważarek kół) oraz ekonomiczne aspekty eksploatacji urządzeń do pomiarów nadwozi i sprzętu do regulacji reflektorów.

Tagi

bmw    Targi  Automechanika Wasi dostawcy

Podobne

Polecane