strona główna Wydarzenia Hyndai Santa Fe już w salonach
2012-09-05, ostatnia aktualizacja 2012-09-05 07:36

Hyndai Santa Fe już w salonach

Hyndai Santa Fe

Hyndai Santa Fe już w salonach

Hyndai Santa Fe

Do polskich salonów trafił nowy Hyundai Santa Fe. Producent spodziewa się, że nowa generacja modelu pozwoli mu na dalsze wzmocnienie obecności wśród SUV-ów i osiągnięcie w 2013 roku ponad 5% udziału w rynku w tym segmencie.

Klienci w Polsce będą mogli nabyć samochód z silnikiem wysokoprężnym o dwóch pojemnościach: 2.0 150 KM, z emisją CO2 159 g/km, oraz 2.2 197 KM, będący najczystszą jednostką w swoim segmencie, dzięki emisji CO2 ograniczonej do 147 g/km. Samochód jest oferowany w trzech opcjach wyposażeniowych oraz w wersji 5 i 7-osobowej. Nowy Hyundai został zaprojektowany zgodnie z językiem projektowania marki – Hyundai Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba). Aby wyjść naprzeciw gustom i oczekiwaniom Europejczyków, w samochodzie zmodyfikowano układ kierowniczy, zawieszenie i hamulce oraz wprowadzono zmiany, które zapewnią lepszą stabilność przy wysokich prędkościach i podczas holowania.

Jak wszystkie nowe modele koreańskiej marki, Santa Fe został też objęty programem gwarancyjnym 5 lat potrójnej gwarancji. W jego skład wchodzi 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat kontroli technicznej.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane