strona główna Wydarzenia Targi GasShow i Autoservice Expo
2013-03-05, ostatnia aktualizacja 2013-03-05 12:42

Targi GasShow i Autoservice Expo

Międzynarodowe Targi GasShow to największa w Europie impreza poświęcona samochodowym instalacjom gazowym. Najbliższa edycja targów odbędzie się w środę i czwartek (6 i 7 marca) w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Na ekspozycji pojawią się najważniejsi polscy i światowi dostawcy technologii i systemów związanych z alternatywnym zasilaniem pojazdów.

W tym roku po raz pierwszy samochody zasilane autogazem będzie można podziwiać w specjalnej strefie Autogas Motor Show 2013. Własną ofertę przedstawią tam importerzy i dystrybutorzy aut zasilanych LPG. Warto podkreślić, że LPG i CNG to zamienniki paliw klasycznych (w tym oleju napędowego) nie tylko dla samochodów osobowych, ale także dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Uzupełnieniem ekspozycji GasShow impreza Autoservice Expo przeznaczona dla firm zajmujących się wyposażeniem, zaopatrzeniem i usługami dla warsztatów samochodowych. Więcej informacji o targach i towarzyszących im imprezach zamieszczono pod adresami www.autoserviceexpo.pl oraz www.gasshow.pl.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane