strona główna Nowości rynkowe System lakierniczy Hi-TEC
2013-04-10, ostatnia aktualizacja 2013-04-10 07:22

System lakierniczy Hi-TEC

Fot. Spies Hecker

Fot. Spies Hecker

Wodorozcieńczalny system Hi-TEC marki Spies Hecker składa się z podkładu, lakieru bazowego i lakieru bezbarwnego. Za podkład służy środek Permasolid HS 5320, który charakteryzuje się dobrą absorpcją, dzięki czemu po wyschnięciu przygotowywana do lakierowania powierzchnia jest gładka.

Lakierem bazowym jest Permahyd Hi-TEC 480, mający dużą siłę krycia i zapewniający niezawodne cieniowanie. Środek jest łatwy w nakładaniu, a proces lakierowania trwa krótko.

Ostatnim składnikiem systemu jest lakier bezbarwny Permasolid HS 8055. W przypadku napraw standardowych lub napraw częściowych środek jest aplikowany w jednym cyklu (1,5 warstwy). Podczas napraw całościowych zaleca się nakładanie 2 warstw. Lakier może być mieszany z każdym utwardzaczem VHS i dodatkiem HS 9034.

Spies Hecker do zastosowań specjalnych, spełniających najbardziej rygorystyczne warunki jakości, poleca lakier bezbarwny Permasolid HS Optimum Plus 8034. Środek nadaje się do każdego rodzaju napraw oraz renowacji designerskich i napraw całościowych na specjalne zamówienie. W przypadku standardowych napraw nakłada się 1,5 warstwy. Również ten lakier można mieszać z dowolnym utwardzaczem VHS i dodatkiem HS 9034.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane