strona główna Wydarzenia II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
2013-05-23, ostatnia aktualizacja 2013-05-23 06:51

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Fot. ExxonMobil

Fot. ExxonMobil

"Młody Mechanik" to nowa kategoria, w której rywalizować będą uczestnicy II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Partnerem merytorycznym mistrzostw jest producent olejów Mobil, a uczestnikami mogą być uczniowie szkół zawodowych i techników kształcący się w zawodzie mechanika lub elektromechanika. Aby wziąć udział w eliminacjach należy wypełnić formularz na stronie www.konkurs.v8team.pl.

Zapisy trwają do 10 czerwca.

Następnym etapem będzie udział w teście wiedzy o motoryzacji, który rozpocznie się 10 czerwca o godz. 12.00 na stronie internetowej firmy Mobil (www.mobil.pl). Do finału zakwalifikuje się 10 dwuosobowych zespołów, które uzyskają najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Finał odbędzie się w dniu 14 września we wrocławskiej hali Orbita jako wydarzenie towarzyszące Targom Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech 2013.

Równocześnie trwają zapisy do II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dla starszych profesjonalistów. Przewidziano kategorie: "Waga Lekka" (dla serwisantów aut osobowych) i "Waga Ciężka" (dla mechaników samochodów ciężarowych). Zawodnicy wybierają termin testu internetowego (do 19 lipca) podczas rejestracji na stronie: www.konkurs.v8team.pl.

Najlepsi spotkają się w wielkim finale 15 września, czyli dzień po rozstrzygnięciu rywalizacji w kategorii "Młody Mechanik".

Młody MechanikWasi dostawcy

Podobne

Polecane