2013-06-05, ostatnia aktualizacja 2013-06-05 07:06

X Zlot Plejad

Fot. Orlen Oil

Fot. Orlen Oil

Na przełomie maja i czerwca firma Subaru Import Polska zorganizowała dziesiąty już zlot właścicieli i sympatyków aut ze znakiem Plejad. Miłośnicy japońskiej techniki spotkali się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie w 2004 roku Zlot Plejad odbył się po raz pierwszy. Jednym z partnerów tegorocznej imprezy był Orlen Oil.

Baza X Zlotu Plejad znajdowała się w Podlesicach, gdzie przyjechało ponad pięciuset uczestników, tworzących niemal dwieście zespołów i rywalizujących przez dwa dni na czterech trasach o odmiennej specyfice. Najwięcej emocji towarzyszyło walce na trasie Szosowej. Pojawili się na niej także reprezentanci zespołu Platinum Subaru Rally Team. Wojciech Chuchała i Kamil Heller jechali Subaru BRZ, natomiast Michał Bębenek, pilotowany przez Mateusza Kubata, zasiadł za kierownicą rajdowej Subaru Imprezy STI.

Oprócz trasy Szosowej organizatorzy przygotowali także trasę Terenową z próbami off-roadowymi oraz trasy Turystyczno-Szosową i Turystyczno-Terenową. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali upominki od firmy Orlen Oil. Na jej stoisku można było nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą olejów Platinum i dobrać odpowiedni produkt do swojego Subaru, ale także zdobyć autograf Michała Bębenka. Nie zabrakło też konkursów z narodami w postaci pakietów kosmetyków czy rocznego zapasu oleju Platinum MaxExpert.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane