strona główna Aktualności Jeep na urodzinach Harleya
2013-06-18, ostatnia aktualizacja 2013-06-18 06:41

Jeep na urodzinach Harleya

Fot. Jeep

Fot. Jeep

Jeep był partnerem europejskich obchodów 110. rocznicy istnienia marki Harley-Davidson, które odbywały się w Rzymie. Tysiące miłośników Harleya-Davidsona pochodzących z różnych zakątków świata spotkało się na największym zlocie, jaki kiedykolwiek został zorganizowany przez amerykańskiego producenta motocykli w Europie.

W trakcie czterodniowej imprezy w specjalnej strefie Jeepa można było zobaczyć nowego Jeepa Grand Cherokee i przetestować go na jeździe próbnej w Rzymie. We Włoszech samochód będzie sprzedawany od 24 czerwca; na początku lipca trafi do kolejnych krajów europejskich. Poza tym na specjalnym torze off-road można było wypróbować Jeepa Wranglera.

Na stoisku Jeepa w Ostii, porcie Rzymu, codziennie pojawiali się artyści, którzy wykorzystując charakterystyczne elementy wyróżniające motocykle Harley-Davidson ozdabiali elementy Jeepów takie jak grill, maska silnika, obudowy lusterek czy koła zapasowe. Na koniec każdego dnia elementy te montowano w specjalnym egzemplarzu Wrangler "Moparized", wystawianym w strefie Jeepa. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane