strona główna Wydarzenia Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych
2013-07-30, ostatnia aktualizacja 2013-07-30 06:54

Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych

W dniach 24 i 25 sierpnia w pięciu śląskich miastach odbędzie się I Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage. W trakcie imprezy ponad 100 zabytkowych samochodów z całej Polski przejedzie liczącą ponad 80 km trasę po województwie śląskim.

Uczestnicy odwiedzą wiele wyjątkowych miejsc związanych z tradycją i kulturą regionu: Katowicki Teatr i Klub Muzyczny Old Timers Garage, muzeum motoryzacji Adama Grządziela, plac Warszawski w Zabrzu, kopalnię węgla kamiennego Guido, Park Śląski, Strzelnicę Myśliwską w Siemianowicach Śląskich oraz muzeum piwowarstwa w Tychach.

Na każdym etapie przygotowano atrakcje: konkursy z nagrodami, wybory najlepszych samochodów zlotu, koncerty itp.

Wśród pojazdów zgłoszonych na zlot znajdziemy egzemplarze takie jak DeLorean DMC12 (wehikuł czasu z filmu "Powrót do przyszłości"), McLaughlin z 1919 roku (prawdopodobnie najstarszy samochód biorący udział w ogólnopolskich zlotach), a także wyjątkowy Fiat 126p zbudowany z jednogroszowych monet.

Dodatkowe informacje na temat imprezy zamieszczono pod adresem http://old-timers.pl/1-slaski-zlot-pojazdow-zabytkowych-old-timers-garage.html.

Organizatorami Śląskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage są Krzysztof Bergier i Magdalena Grządziel.

Old Timers GarageWasi dostawcy

Podobne

Polecane