strona główna Wydarzenia Janmor na moskiewskich Targach Automechanika
2013-09-13, ostatnia aktualizacja 2013-09-13 06:56

Janmor na moskiewskich Targach Automechanika

Fot. Janmor

Fot. Janmor

Moskiewskie Targach Automechanika (MIMS) są najważniejszym wydarzeniem na niezależnym rynku motoryzacyjnym Europy Wschodniej. W bieżącym roku impreza odbywała się w dniach od 26 do 29 sierpnia.

Spółka Janmor, polski producent przewodów zapłonowych i dystrybutor cewek miał stoisko wystawiennicze w głównym pawilonie targowym (numer 2). Firma od blisko 20 lat działa z powodzeniem na rynku rosyjskim, a marka Janmor jest rozpoznawalna wśród rosyjskich profesjonalistów.

Janmor był jedną z niemal 30 firm reprezentujących Polskę podczas moskiewskich targów. Rozmiary imprezy były imponujące: ponad tysiąc wystawców z 50 krajów prezentowało swoje produkty w centrum targowym Expocentre na powierzchni 42 tysięcy m2. Targi MIMS od lat są wydarzeniem sprzyjającym nie tylko spotkaniom z rosyjskimi klientami, ale również z kontrahentami z pozostałych krajów byłego Związku Radzieckiego. W ciągu czterech dni ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy osób, z których 85 procent stanowili obywatele Federacji Rosyjskiej, a pozostałe 15 procent – goście zagraniczni.

JanmorWasi dostawcy

Podobne

Polecane