strona główna Aktualności Promocyjne ceny regeneracji bębnów MAHA
2014-01-09, ostatnia aktualizacja 2014-01-09 07:16

Promocyjne ceny regeneracji bębnów MAHA

Fot. WSOP

Fot. WSOP

Klienci, którzy do końca lutego zamówią w firmie WSOP usługę regeneracji bębnów rolek hamulcowych MAHA mogą otrzymać atrakcyjny rabat. Nowe poszycie wykonywane jest z bardzo trwałej żywicy przemysłowej, która gwarantuje wysoką odporność na ścieranie.

WSOP może zregenerować wszystkie rodzaje powierzchni bębnów rolek hamulcowych (metalowych napawanych, żywicznych, asfaltowych i innych). Po przygotowaniu powierzchni warstwa antypoślizgowa jest nakładana na bęben przywracając jego normalną charakterystykę.

Akcja promocyjna firmy WSOP dotyczy wszystkich, którzy użytkują urządzenia MAHA w wersji IW2, IW4 oraz IW7 (niezależnie od daty ich produkcji). Klienci, którzy do końca lutego 2014 roku zamówią regenerację kompletu 4 sztuk bębnów otrzymają 20 procent rabatu. Dodatkowo za darmo wykonany zostanie przegląd i kalibracja urządzenia rolkowego (tego, w którym zostały zregenerowane bębny). Klienci, którzy zdecydują się zregenerować tylko dwa bębny, mogą liczyć na 10-procentowy rabat oraz dodatkowy 50-procentowy upust za przegląd i kalibrację urządzenia rolkowego, w którym zregenerowano bębny.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane