strona główna Aktualności Bosch World Experience 2014
2014-04-15, ostatnia aktualizacja 2014-04-15 06:59

Bosch World Experience 2014

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Firma Bosch poszukuje na całym świecie sześciu młodych ludzi, którzy wezmą udział w 16-dniowej wyprawie Bosch World Experience 2014 (Poznaj świat Boscha).

Podróżni będą mogli zobaczyć i bliżej poznać projekty realizowane przez Boscha w różnych krajach. Osoby, które zwiedzą świat z Boschem, dowiedzą się m.in., w jaki sposób kontenerowce w przyszłości pokonają różnicę 26 metrów wysokości pomiędzy oceanami, przepływając nowymi śluzami Kanału Panamskiego, które są wyposażone w systemy hydrauliczne Bosch Rexroth.

Program wyprawy przewiduje wizyty w Londynie, Panama City, San Francisco, Szanghaju i Singapurze. Zgłoszenia chętnych do uczestniczenia w przedsięwzięciu są przyjmowane do 16 maja bieżącego roku na stronie www.experience-bosch.pl. Kandydaci powinni aktywnie działać w mediach społecznościowych i być ciekawi świata. Członkowie wyprawy będą dokumentować swoje doświadczenia pisząc posty oraz dodając zdjęcia i nagrania wideo w mediach społecznościowych.

Na każdym z przystanków podróży przygotowano bogaty program dodatkowych atrakcji. Przykładowo, w Londynie odbędą się warsztaty dla blogerów, a w San Francisco przewidziano zwiedzanie miasta elektrycznymi rowerami Bosch eBike.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane