strona główna Aktualności Mild Gran Turismo Polonia 2014
2014-07-01, ostatnia aktualizacja 2014-07-01 06:04

Mild Gran Turismo Polonia 2014

Fot. JamesHolm.se

Fot. JamesHolm.se

Wyścig Gumperta Apollo z helikopterem, pokaz driftu, przejażdżki supersamochodami na siedzeniu pasażera – oto niektóre atrakcje tegorocznej edycji Mild Gran Turismo Polonia.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy odbyła się na Torze Poznań. W wydarzeniu uczestniczyło kilka tysięcy motomaniaków. W tym roku w na zlot ekskluzywnych pojazdów przyjechało do Poznania ponad 150 samochodów marek takich jak Ferrari, Porsche i Lamborghini.

W trakcie pokazów największą atrakcją był wyścig Gumperta Apollo z helikopterem. Samochód po dwóch okrążeniach wpadł na metę pierwszy, wyprzedzając Robinsona R-44 o dwie długości. Chwilę później na torze kartingowym Maciej Polody dał pokaz driftu, a następnie zaprezentowała się widzom kolumna samochodów Mild Gran Turismo Polonia 2014.

Nie zabrakło także konkursów na przejażdżki supersamochodami. Zaplanowano pięć przejazdów, ale kierowcy kilka razy wracali, by zabrać do auta kolejnych amatorów szybkiej jazdy. W ciągu całej imprezy dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa Mild, w której kibice mogli spróbować swoich sił na symulatorach.

Mild Gran Turismo Polonia

Pomysłodawcą i organizatorem Mild Gran Turismo Polonia był Peter Ternstrom. Obszerną relację z wydarzenia można znaleźć na stronie www.facebook.pl/GranTurismoPolonia. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane