strona główna Wydarzenia Yokohama na targach Autosport International Show
2015-01-21, ostatnia aktualizacja 2015-01-21 09:23

Yokohama na targach Autosport International Show

Ariel Nomad

Yokohama

Ariel Nomad

Firma Yokohama wzięła udział w międzynarodowych targach Autosport International Show, które odbyły się w dniach 8–12 stycznia w Birmingham (Wielka Brytania).

Japońska spółka zaprezentowała swoje najlepsze opony wyścigowe, najbardziej wytrzymały terenowy model Geolandar M/T+, a także samochód Ford Fiesta R5 należący do Olliego O'Donovana – wspieranego przez Yokohamę uczestnika rajdu British Rallycross Championship 2015.

Pokazane na stoisku ogumienie Geolandar M/T+ skonstruowano z myślą o zapewnieniu jak najlepszych osiągów na piasku, w błocie albo żwirowym podłożu. Jego struktura zapewnia doskonałą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach; specjalna mieszanka gumy gwarantuje długotrwałą eksploatację w trudnych warunkach, większą odporność na przecięcia i inne uszkodzenia.

Jedną z atrakcji tegorocznych targów Autosport International Show był premierowy pokaz bolidu Nomad wyprodukowanego przez firmę Ariel. Ważący zaledwie 670 kg pojazd, wyposażony w 2,4-litrowy benzynowy motor Hondy, rozwija maksymalną prędkość ok. 200 km/h. Montowane w nim są fabrycznie opony Geolandar M/T+.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2