strona główna Nowości rynkowe Axalta przedstawia nowe produkty
2015-02-04, ostatnia aktualizacja 2015-02-04 06:00

Axalta przedstawia nowe produkty

Fot. Axalta

Fot. Axalta

Asortyment marek Standox, Cromax i Spies Hecker powiększył się o nowe wypełniacze gruntujące i podkłady.

Nonstop Primer Surfacer U7580 uzupełnia ofertę wypełniaczy gruntujących marki Standox. Produkt może być aplikowany bezpośrednio na różne podłoża (takie jak stal, cynk, aluminium, fabryczne części zagruntowane czy części z tworzyw sztucznych). Nonstop Primer Surfacer U7580 jest dostępny w kolorze jasnoszarym i czarnym.

Marka Cromax opracowała dwa nowe, aplikowane bezpośrednio na metalowe podłoża podkłady nawierzchniowe: NS2602 i NS2607. Umożliwiają one skrócenie czasu naprawy lakierniczej samochodów osobowych. Środki są dostępne w dwóch kolorach: białym (NS2602) oraz czarnym (NS2607) i stanowią część systemu ValueShade. Podkłady można stosować jako wypełniacz mokro-na-mokro lub do szlifowania (suszenie w kabinie lub na powietrzu).

Nowy wypełniacz gruntujący Permasolid HS Vario Primer-Surfacer 5340 marki Spies Hecker może być stosowany na rozmaitych powierzchniach. Produkt jest oferowany w systemie Classic, który szczególnie dobrze nadaje się do wykonywania szybkich napraw samochodów osobowych. Stosowany metodą mokro-na-mokro doskonale absorbuje nadmiar mgły natryskowej. Permasolid HS Vario Primer-Surfacer 5340 nadaje się do każdej metody suszenia – na powietrzu, w kabinie lakierniczej albo z wykorzystaniem promiennika podczerwieni.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2