strona główna Aktualności TRW rozbudowuje dział elektroniki
2015-03-11, ostatnia aktualizacja 2015-03-11 06:00

TRW rozbudowuje dział elektroniki

Fot. TRW

Fot. TRW

Firma TRW wykorzystała wystawę CES 2015 jako okazję do prezentacji produktów z grupy elektroniki motoryzacyjnej oraz poinformowania o powiększeniu swojego zespołu ds. automatyki pojazdowej.

Zespół inżynierów TRW zajmujących się automatyką pojazdową rozrósł się w 2015 roku dwukrotnie. Zarząd firmy mianował także Briana Loha na stanowisko wiceprezesa. Loh odpowiedzialny jest za dział zajmujący się wszystkimi czujnikami DAS, centralnymi elektronicznymi układami sterowania ECU oraz za strategię rozwoju i sprzedaży automatyki pojazdowej. Firma mianowała również dra Hansa-Gerd Krekelsa na nowe stanowisko dyrektora inżynierii systemów aktywnego bezpieczeństwa. Jego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad technicznymi aspektami czujników DAS, sterowników układów sterowania systemami bezpieczeństwa i oprogramowania automatycznych funkcji jazdy.

W dziale elektronicznym TRW zatrudniono ostatnio ponad 650 nowych inżynierów i techników. Większość stanowisk powstała w instytucie rozwoju zaawansowanych technologii radarowych i kamer w centrach technicznych w Ameryce Północnej i Europie.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane