strona główna Aktualności Wymiana oscyloskopów marki Fluke
2015-04-30, ostatnia aktualizacja 2015-04-30 06:00

Wymiana oscyloskopów marki Fluke

Fot. Fluke

Fot. Fluke

Fluke (www.fluke.pl) wraz z firmami Merazet, Poltrade i Transfer Multisort Elektronik prowadzi akcję "Wymień stary oscyloskop na nowy" przeznaczoną dla właścicieli starych, wysłużonych oscyloskopów.

Użytkownik starego oscyloskopu, niezależnie od marki i wieku sprzętu, może przynieść urządzenie do punktu handlowego jednego z wymienionych dystrybutorów i otrzymać 25-procentowy rabat na zakup dowolnego oscyloskopu Fluke ScopeMeter, serii Fluke 120 i Fluke 190 II.

Promocja trwa do końca czerwca. Przed dokonaniem zakupu klient wypełnia i pozostawia u dystrybutora formularz, w którym podaje model przyniesionego oscyloskopu. Szczegółowe informacje dotyczące promocji przedstawiono na stronie bit.ly/1FgryXP oraz na stronach dystrybutorów biorących udział w akcji (www.merazet.pl, www.poltradetech.com i www.tme.eu).

Przenośne oscyloskopy Fluke ScopeMeter serii 190 II łączą sprawność i dokładność urządzeń stacjonarnych z wysoką wytrzymałością i mobilnością. Odporność na warunki środowiskowe (IP51) oraz klasa bezpieczeństwa CAT III 1000V/CAT IV 600 V umożliwiają dokonywanie pomiarów w miejscach, w których jest to bardzo trudne. Cztery kanały pozwalają na diagnostykę problemów z przesunięciem czasowym kilku sygnałów, kontrolę wzajemnie zależnych sygnałów w czasie rzeczywistym, badanie zestawów sygnałów wejściowych i wyjściowych oraz działanie blokad bezpieczeństwa i pętli sprzężenia zwrotnego. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023