strona główna Wydarzenia Japońska technologia w Warszawie
2015-09-15, ostatnia aktualizacja 2015-09-15 06:00

Japońska technologia w Warszawie

Fot. Yokohama

Fot. Yokohama

Podczas targów Inter Cars w dniach 18–20 września japońska marka Yokohama zaprezentuje najnowsze modele ogumienia.

Japoński producent opon klasy premium pokaże modele polecane na sezon zimowy, zapewniające bardzo dobrą sterowalność na śniegu i doskonałe hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni. Na stoisku firmy będzie można obejrzeć najnowszy model opony zimowej W.drive V905, przeznaczonej do średnich i dużych aut osobowych i pojazdów typu SUV. Prezentowana będzie też opona osobowa W.drive V903, przeznaczona do średnich i mniejszych aut.

Goście obejrzą ponadto opony letnie do samochodów osobowych, użytkowych i dostawczych. Nie zabraknie ogumienia z flagowej serii Advan (do aut o podwyższonych osiągach), a także popularnej serii Geolander (do SUV-ów i pojazdów z napędem 4x4). Yokohama przedstawi tegoroczną nowość letnią: oponę BluEarth-A AE50 o wysokich parametrach bezpieczeństwa (klasa A dla większości rozmiarów). Model wykonano z zastosowaniem technologii uwzględniającej wymagania środowiskowe i potrzeby kierowców (takie jak mniejsze zużycie paliwa i niższy poziom hałasu).

Na stoisku Yokohamy dostępni będą eksperci marki, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące parametrów, eksploatacji i wymiany opon.

Tagi

Opony  Targi  Ogumienie  Yokohama Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2