strona główna Aktualności Inter-Team: szkolenia z serwisowania klimatyzacji
2016-01-21, ostatnia aktualizacja 2016-01-21 06:00

Inter-Team: szkolenia z serwisowania klimatyzacji

Od początku bieżącego roku instalacja, konserwacja i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych zawierających fluorowane gazy cieplarniane są możliwe wyłącznie po odbyciu specjalistycznego szkolenia.

Zgodnie z ustawą z dn. 15 maja 2015 r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazów cieplarnianych, wszystkie warsztaty samochodowe, które chcą świadczyć klientom usługi związane z instalacją i serwisowaniem klimatyzacji samochodowej, są zobowiązane do posiadania zaświadczeń wydanych przez upoważnione do tego instytucje. Niezastosowanie się do nowych wymagań może grozić karą w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Firma Inter-Team jako pierwsza pozytywnie przeszła audyt Urzędu Dozoru Technicznego i jest uprawniona do wydawania stosownych zaświadczeń. Szkolenie "Diagnostyka układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych" prowadzone przez ekspertów Akademii Technicznej Inter-Team odpowiada wymaganiom stawianym przez ustawodawcę.

Lista szkoleń organizowanych przez Akademię Techniczną Inter-Team jest dostępna na stronie www.akademiatechniczna.inter-team.com.pl/szkolenia.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane