strona główna Nowości rynkowe Opony BFGoodrich Urban Terrain T/A
2016-02-03, ostatnia aktualizacja 2016-02-03 06:00

Opony BFGoodrich Urban Terrain T/A

Fot. BFGoodrich

Fot. BFGoodrich

BFGoodrich Urban Terrain T/A to nowe ogumienie całoroczne przeznaczone do samochodów typu SUV oraz miejskich crossoverów.

Nową oponę charakteryzują szerokie kanały poprzeczne bieżnika, które skutecznie odprowadzają wodę na mokrych nawierzchniach. Ponadto BFGoodrich Urban Terrain T/A ma wyraźnie krzyżujące się kanały bieżnika zapewniające dobrą trakcję na śniegu, błocie oraz zmrożonych drogach. W rezultacie ogumienie jest dostosowane do jazdy zimą: potwierdzają to oznaczenia umieszczone na boku opony, takie jak płatek śniegu na tle góry (3PMSF – 3-Peak-Mountain with Snow Flake) oraz M+S (Mud & Snow).

BFGoodrich Urban Terrain T/A ma charakterystykę w 90% przeznaczoną do jazdy po szosie, zaś w 10% w terenie, ponieważ zapewnia optymalną przyczepność na różnorodnych nawierzchniach. Dwuwarstwowy karkas sprawia, że opona bez problemu radzi sobie z przeszkodami w mieście (takimi jak krawężniki czy wyboje). Dodatkowo duża głębokość bieżnika zwiększa trwałość opony, zaś jego asymetryczny wzór zapewnia równomierne zużywanie się ogumienia.

Model BFGoodrich Urban Terrain T/A jest dostępny w 18 rozmiarach.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2