Asortyment marki Spies Hecker wzbogacił się o nowe diodowe źródło światła ColorSpot.
Z urządzenia można korzystać w trakcie całego procesu naprawy lakierniczej, zaczynając od dopasowania koloru, poprzez ocenę szkody aż po kontrolę świeżej warstwy lakieru w celu wykrycia ewentualnych wad. Imitowanie różnych warunków oraz intensywności oświetlenia sprawia, że nawet niewielkie różnice kolorystyczne lakierów stają się widoczne.
Intensywność energooszczędnych diod LED można ustawić na jednym z trzech poziomów. Pierwszy zapewnia dokładne porównanie jasnych lakierów solidowych oraz lakierów z efektem. Drugi poziom intensywności oświetlenia jest odpowiedni dla średnich i jasnych lakierów z efektem. Dla ciemnych lakierów z efektem odpowiedni jest poziom trzeci, który pokaże najdrobniejsze różnice kolorystyczne, pomagając dobrać odpowiednią recepturę.
Duża żywotność baterii pozwala na korzystanie z urządzenia przez długi czas bez konieczności ładowania.
Informacja prasowa
Portal publikuje informacje prasowe skierowane do pracujących w warsztatach samochodowych napraw oraz środowiska aftermarketu motoryzacyjnego.
0 komentarzy dodaj komentarz