strona główna Aktualności Axalta otwiera Europejskie Centrum Technologii
2016-06-09, ostatnia aktualizacja 2016-06-09 13:17

Axalta otwiera Europejskie Centrum Technologii

Fot. Axalta

Fot. Axalta

Firma Axalta Coating Systems oficjalnie otworzyła Europejskie Centrum Technologii w niemieckim Wuppertalu.

Placówka stanie się głównym centrum badań i rozwoju lakierów ciekłych dla całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Europejskie Centrum Technologii zostało wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia służące do prowadzenia badań nad lakierami. Na powierzchni 15 000 m2 znajdują się laboratoria opracowujące nowe receptury i metody aplikacji, pomieszczenia do badania odporności na warunki atmosferyczne i korozję, a także biura oraz centrum szkoleniowe dla klientów.

Axalta stale rozwija sieć obiektów badawczo-rozwojowych. Niedawno zapowiedziano budowę nowych placówek w Ameryce Północnej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Równolegle powstaje Globalne Centrum Innowacji w Filadelfii (Pensylwania, USA), które będzie pełnić główną funkcję pośród ośrodków należących do światowej sieci centrów technologii. Uruchomione zostanie również nowe centrum technologii w Szanghaju, które ma wspierać rozwój w regionie Azji i Pacyfiku. W regionie EMEA główne centrum technologii lakierów proszkowych znajduje się we Francji w miejscowości Montbrison.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2