strona główna Nowości rynkowe Wideorejestratory marki Philips
2016-06-17, ostatnia aktualizacja 2016-06-17 06:07

Wideorejestratory marki Philips

Fot. Philips

Fot. Philips

Philips wprowadza do sprzedaży nową linię produktów – wideorejestratory.

Obecnie dostępne są dwa urządzenia. Każde z nich umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD (1080p).

Wideorejestratory automatycznie wykrywają kolizję i ostrzegają kierowcę przed objawami zmęczenia. Urządzenia są przystosowane do pracy w kabinie samochodu: wytrzymują temperatury do +65 stopni Celsjusza.

Obraz zostaje zapisany w formacie .MOV przy użyciu algorytmu kompresji H.264, a nagranie (o ile nie dojdzie do wypadku) odbywa się w pętli, tak jak w przypadku "czarnych skrzynek" stosowanych w samolotach.

Model ADR 610 wyposażono w obiektyw zapewniający kąt widzenia 100 stopni. W razie wypadku, który rejestrator wykrywa dzięki wbudowanemu czujnikowi przeciążenia, możliwe jest natychmiastowe odtworzenie zapisu na ekranie LCD o przekątnej 2 cali. Do nagrania dołączone jest świadectwo autentyczności, które upraszcza postępowanie z policją i przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych.

Wideorejestrator ADR 810 ma funkcję szybkiego zapisu sytuacji awaryjnej. Nagrywanie można włączyć poprzez wciśnięcie jednego przycisku na urządzeniu lub przy ładowarce. Układ optyczny obsługuje tryb nocny, a kąt widzenia wynosi 156 stopni, dzięki czemu można uchwycić także to, co dzieje się z boku samochodu. Ekran LCD ma przekątną 2,7 cala.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane