strona główna Wywiady Jedna akcja - wiele korzyści!
2017-04-05, ostatnia aktualizacja 2017-04-05 06:00

Jedna akcja - wiele korzyści!

Rozmowa z Piotrem Kasprzakiem – prezesem Liqui Moly Polska

W filiach dystrybutorów części motoryzacyjnych pojawiły się urny opatrzaone hasłem "Nakręcamy wiedzę" i logo Liqui Moly. O co chodzi w tej akcji?

W ten sposób rozpoczęliśmy akcję pod hasłem "Nakręcamy wiedzę". Jej celem jest wsparcie szkół kształcących przyszłych mechaników samochodowych. Jedna spośród sześciu szkół, biorących udział w tym konkursie, otrzyma od nas urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy Jet Clean Tronic razem z zestawem płynów roboczych o łącznej wartości 20 000 zł. Będziemy mogli tego dokonać, gdy uzbieramy 300 kg plastikowych nakrętek z opakowań naszych produktów.

Kto i gdzie ma dostarczać te nakrętki wspierające akcję?

Zbierać nakrętki może każdy mechanik lub kierowca, który kupił nasz produkt i po prostu chce pomóc naszym beneficjentom. W całej Polsce rozstawiliśmy takie specjalne urny. Można je spotkać w filiach naszych dystrybutorów, czasem w warsztatach lub sklepach motoryzacyjnych. Lista punktów z urnami niebawem pojawi się na naszej stronie internetowej www.liqui-moly.pl. Warsztaty lub sklepy motoryzacyjne, które chciałyby wesprzeć akcję poprzez ustawienie u siebie urn, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Co zrobicie z zebranymi nakrętkami?

Przekażemy je odpłatnie jako surowiec wtórny do odpowiednich punktów skupu, a ich finansową równowartość wpłacimy na konto fundacji charytatywnej.

Na jakiej podstawie wytypujecie zwycięską szkołę?

Sześć wspomnianych szkół rywalizuje ze sobą, zamieszczając swe zdjęcia na naszym profilu Facebook. Wygrywa ta, pod której zdjęciem pojawi się do 30 czerwca najwięcej polubień i udostępnień. Jedno polubienie to 1 punkt, a jedno udostępnienie warte jest 5 punktów.

Tagi

Liqui Moly  Edukacja Wasi dostawcy

Podobne

Polecane